+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • افتتاح هتل ۳ ستاره ایرانیان در قزوین

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  افتتاح هتل ۳ ستاره ایرانیان در قزوین


  هتل سه ستاره ایرانیان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان قزوین افتتاح شد.

 • همزمان با سفر هیأت دولت به استان قزوین برخی از پروژه‌های بخش گردشگری این استان به ویژه هتل سه ستاره ایرانیان با حضور مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

  با توجه به اینکه استان قزوین ظرفیت‌های مختلفی را در حوزه‌های گردشگری و آثار تاریخی به خود اختصاص می‌دهد، برنامه‌های متنوعی از جمله افتتاح و کلنگ‌زنی برخی از پروژه‌های گردشگری در حاشیه سفر هیأت دولت تدبیر و امید به استان قزوین پیش‌بینی شده است.

  افتتاح فاز دوم مجتمع گردشگری تالار شهر، کلنگ‌زنی هتل پنج‌ستاره آریازند، کلنگ‌زنی هتل پنج ستاره ذاکرین و فشنگچی، کلنگ‌زنی هتل پنج ستاره منصف و افتتاح مجتمع خدماتی بافه از مهم‌ترین برنامه‌های معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان قزوین است.

  گفتنی است، کاروان دولت تدبیر و امید میهمان ۲ روزه مردم استان قزوین است و امید می‌رود که حضور این کاروان دستاوردهای مطلوب و مناسبی را برای مردم این استان به همراه داشته باشد.

  لازم به یادآوری است، استان قزوین با دارا بودن ظرفیت‌های مناسب توانسته نقطه نظرات مسؤولان کشوری و استانی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را به خود جلب کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon