+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل سازی در دولت یازدهم ۵۰ درصد رشد داشته است

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  هتل سازی در دولت یازدهم ۵۰ درصد رشد داشته است


  معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت که ساخت هتل های چهار و پنج ستاره کشور در دولت تدبیر و امید ۵۰ درصد افزایش یافته است.

 • سعید شیرکوند سه شنبه شب در مراسم کلنگ زنی هتل پنج ستاره میزبان در بابلسر افزود : از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم تاکنون ۳۰ هتل چهار و پنج ستاره در کشور به بهره برداری رسیده است.

  وی ادامه داد : ۱۵ هتل دیگر با همین درجه هم تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و بهره برداری از ۳۰هتل دیگر هم در سال آینده برنامه ریزی شده است.

  شیرکوند گفت : این در حالی است که تا سال ۹۲ و پیش از آغاز فعالیت دولت یازدهم مجموع هتل های چهار و پنج ستاره کشور ۱۳۰ باب بود.

  وی افزود : وجود این تعداد هتل برای کشوری که به لحاظ جاذبه های فروان گردشگری جزو ۱۰ کشور برتر جهان است ، قابل قبول نبوده و نیست.

  معاون سازمان میراث فرهنگی کشور گفت : دولت تدبیر و امید در صنعت گردشگری انقلابی عمل کرد ، در حالی که قبل از آن این صنعت به طور کامل مغفول مانده بود.

  وی افزود : تا پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تصور نمی کردم گردشگری می تواند یک صنعت باشد ، برای اینکه قبل از این دولت در این عرصه حرفی برای گفتن نداشتیم.

  او ادامه داد : در آمد نفتی بالا و غفلت مسئولان گذشته صنعت گردشگری را بسیار عقب رانده بود.


  شیرکوند گفت: در هفته جاری که به نام هفته گردشگری نام گذاری شده است آئین کلنگ زنی ۶ هتل پنج ستاره در کشور انجام خواهد شد.

  وی افزود : صنعت گردشگری بسیار ظریف است و اگر یک گردشگر راضی از یک منطقه ای برگردد ، چهار نفر را به آن منطقه می کشاند و برعکس اگر یک گردشگری از یک منطقه ای ناراضی برگردد ۱۶ نفر را از رفتن به آن نقطه ناامید خواهد کرد.

  معاون سازمان میراث فرهنگی گفت : خوشبختانه رئیس جمهوری نگاه ویژه ای به گردشگری دارد و در تمام سفرهای استانی خواهان فعال کردن ظرفیت گردشگری در استان هاست که امیدواریم این نگاه مثبت رئیس جمهور روند توسعه صنعت گردشگری را شتاب مضاعف ببخشد.

  کلنگ ساخت هتل پنج ستاره میزبان در زمینی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع به زمین زده شد و قرار است با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال ظرف مدت ۳۰ ماه ساخته و بهره برداری شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon