+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هواداران پرسپولیس جلوی هتل مورد ضرب و شتم قرار گرفتند/تشویق‌ها به اهانت تبدیل شد

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  هواداران پرسپولیس جلوی هتل مورد ضرب و شتم قرار گرفتند/تشویق‌ها به اهانت تبدیل شد


  تعدادی از هواداران شیرازی پرسپولس وقتی با بی‌توجهی بازیکنان این تیم مواجه شدند علیه تیم محبوب خود شعار دادند.

 • دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می‌شود که ساعاتی قبل از این دیدار حواشی در هتل محل استقرار سرخپوشان و همچنین ورزشگاه حافظیه دیده شد.

  * حدود یکصد هوادار شیرازی از ساعت ۱۰ صبح مقابل هتل چمران محل اقامت پرسپولیسی‌ها مستقر شده بودند تا با بازیکنان و مربیان این تیم عکس یادگاری بگیرند.

  * ازدحام جلوی هتل محل اقامت پرسپولیسی‌ها باعث شده بود تا مأموران انتظامی زیادی برای برقراری نظم در جلوی هتل به این محل بیایند.

  * هیچ‌کدام از بازیکنان و مربیان پرسپولیس تا ساعت ۱۳ به لابی هتل نیامدند و همین مسئله باعث دلخوری هواداران شیرازی شده بود. این دلخوری باعث شد تعدادی از آنها حتی علیه بازیکنان و مربیان تیم محبوب خود شعار بدهند.

  * ساعت ۱۳ بازیکنان و مربیان پرسپولیس به سختی هتل چمران را به مقصد ورزشگاه حافظیه ترک کردند. این درحالی بود که هوادارانی که جلوی هتل مستقر بودند به‌طرز عجیبی علاقه‌مندی خود را به سرخپوشان نشان می‌دادند.

  * برانکو ایوانکوویچ به‌خاطر محبوبیت زیادی که کسب کرده است توسط چند همراه توانست به سختی از میان هواداران عبور کرده و سوار اتوبوس شود.

  * ازدحام جمعیت جلوی اتوبوس پرسپولیسی‌ها باعث شد بین مأموران نیروی انتظامی و برخی هواداران درگیری به‌وجود بیاید.

  * هواداران پرسپولیس که ساعات زیادی جلوی هتل حضور داشتند، زمانی که بازیکنان و مربیان تیم سوار اتوبوس شدند به آنها اعتراض کردند که چرا توجهی به احساسات آنها نمی‌شود.

  * هجوم تعداد زیادی هوادار به اتوبوس سرخپوشان باعث شد ماشین نیروی انتظامی اتوبوس این تیم را اسکورت کند.

  * زمانی که مأموران انتظامی دیدند تعدادی از هواداران سعی دارند جو مقابل هتل را متشنج کنند، برخی از این هواداران را دستگیر کردند.

  * انتظامات هتل محل اقامت پرسپولیسی ها، هواداران این تیم را کتک زدند.

  * هواداران شیرازی از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه حافظیه مستقر شده‌اند و تا ساعت ۱۳ نیمی از ورزشگاه حافظیه در تسخیر هواداران پرسپولیس درآمده است. این در شرایطی است که مدیرعامل باشگاه قشقایی مدعی شده بود با خرید بلیت‌های این مسابقه اجازه نخواهد داد تماشاگران تیم میهمان راهی ورزشگاه شوند.  زمانی که کاروان تیم پرسپولیس در حال خروج از هتل محل اقامتشان بودند تا به سمت ورزشگاه حافظیه بروند؛ درگیری عجیبی رخ داد.

  ماجرا از این قرار بود که هوادارانی که ساعتها منتظر پرسپولیسی ها بودند تا با آنها عکس یادگاری بگیرند پس از اینکه موفق به انجام این کار نشدند و با دخالت انتظامات هتل روبرو شدند با آنها به درگیری پرداختند و انتظامات هتل به شدت با هواداران برخورد کرد و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داد.

  سپس چند تن از هواداران علیه بازیکنان شعار دادند که چرا با آنها عکس نگرفتند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon