+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل‌های هما به جمع بازار سرمایه وارد شده است

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  هتل‌های هما به جمع بازار سرمایه وارد شده است


  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: هتل های زنجیره ای هما وارد بازار سرمایه شده است و سرمایه‌گذاران نیز می‌توانند به این بخش توجه کنند.

 • سیدتقی نوربخش در همایش دو روزه گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی که صبح امروز در سالن اجلاس گشایش یافت با اشاره به سؤالات متفاوت سرمایه‌گذاران خارجی افزود: سازمان تأمین اجتماعی به مرور زمان برای گرفتن بخشی از مطالبات خود از دولت، بنگاه‌هایی داشت که تا قبل از این دولت به طور پراکنده فعالیت می‌کردند و هیچ هم‌افزایی در قالب هلدینگ گردشگری نداشتند؛ اینها همه الزام یک هم‌افزایی را نشان می‌دهد.

  وی اضافه کرد: ازدو سال قبل مجموعه گردشگری این سازمان به نام هِکتا (هلدینگ گردشگری سازمان تأمین اجتماعی) شکل گرفته است که زیرساخت‌های گردشگری را فراهم می‌کند.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه آمار پنج میلیون گردشگر در سال۲۰۱۵ در شأن کشور ما نیست گفت: ما باید میزبان تعداد بیشتری از گردشگران باشیم و این سازمان به سرمایه‌گذاران بخش خارجی این مشاوره را می‌دهد که در این بخش فعالیت کنند.

  نوربخش افزود: این موضوع ها همه دلایلی است که ما نیز وارد فعالیت‌های گردشگری نیز شده‌ایم و طبیعتاً تعاملات و ارتباطات گردشگری با سایر شرکت ‌ها جزو فرآیندهای کاری این سازمان است و هیچ‌گونه محدودیتی در آن‌ها وجود ندارد.

  وی با اشاره به اینکه چه حمایت‌هایی از کارگران و سرمایه‌گذاران خارجی از بابت حمایت‌های بیمه‌ای در ایران می‌شود، افزود:کسی که اجازه کار در ایران داشته باشد، طبق قانون تأمین اجتماعی کاملاً تحت پوشش بیمه درمان و مستمری قرار می‌گیرد.

  نوربخش با بیان اینکه این مجوزها به سهولت داده می‌شود گفت: علاوه بر اقامت آن‌ها در ایران ، کسی که در ایران فعالیت کاری و اشتغال انجام می‌دهد، باید مجوز آن را نیز داشته باشد.

  وی درباره اقدامات دولت یازدهم درخصوص انتقال سوابق برای کارکنان خارجی نیز گفت: قراردادی با ترکیه بسته شده است که انتقال سوابق برای کارکنان خارجی نیز وجود دارد، حتی این مذاکره با کشور کره جنوبی نیز انجام شده است.

  نوربخش با بیان اینکه یک کارگر خارجی که اجازه کار در ایران دارد از ۱۶ ویژگی دیگر بجز بیمه و اجازه کار برخوردار خواهد شد افزود: در موضوع کارگران ساختمانی ما قول حمایت را به کسانی که در حوزه ساخت و ساز در زمینه گردشگری مشغول باشند خواهیم داد.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین گفت: ما خواهان این هستیم که بازاریابی و عرضه و تقاضا در قیمت‌ها وارد شود.

  در ادامه همایش گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی از طرح «۱۰۰ هتل ۱۰۰ کسب و کار» با حضور رئیس بانک مرکزی، رئیس سازمان تأمین اجتماعی و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران رونمایی شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon