+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • شعار نویسی به نفع سیاهپوستان روی دیوار هتل جدید ترامپ

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
  تعداد نظر :(#)

  شعار نویسی به نفع سیاهپوستان روی دیوار هتل جدید ترامپ


  ورودی هتل مجلل جدید «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا با شعارهای اعتراضی «جان سیاه پوستان مهم است» و «عدالت نباشد، صلح هم نیست» دیوارنویسی شد.

 • به گزارش روزنامه ایندیپندنت، پلیس متروپلتین واشنگتن دی سی ساعت ۴ بعد از ظهر روز شنبه، پس از آن که یک فرد خرابکار اقدام به دیوارنویسی با استفاده از اسپری بر روی این دیوار این هتل بین المللی کرد، به محل فراخوانده شد.
  طبق این گزارش هنوز کسی بازداشت نشده است و دیوارها با تخته های چند لا پوشانده شده اند.
  این هتل در تاریخ ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) امسال پس از دو سال عملیات ساخت و توسعه و سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیوندلار (۱۵۵ میلیون پوند) افتتاح شد.
  سخنگوی پلیس این شهر روز یکشنبه اعلام کرد که هنوز فرد مظنون دستگیر نشده است و تحقیقات ادامه دارد.
  «هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات و رقیب ترامپ در نخستین مناظره ریاست جمهوری، این نامزد جمهوری خواهان را به «سابقه طولانی در رفتارهای نژادپرستانه» متهم کرد.
  ترامپ به تازگی به دلیل درخواست از پلیس برای بازداشت فوری مظنونان سیاه پوست قبل از اطمینان از مسلح بودن آنها و فقط به بهانه اجرای «نظم و قانون» در کشور خشم جامعه آمریکایی های آفریقایی تبار را برانگیخت.
  روابط ترامپ با آمریکایی های سیاه پوست از مدتها دچار مشکل بوده است. وی پیش از این در جریان کشته شدن یک جوان سیاه پوست آمریکایی، از پلیس در مقابل معترضان حمایت کرد و به معترضان گفت «زیاد شلوغش نکنید»؛ چنین مواضعی خشم سیاه پوستان را برانگیخت.
  این تاجر آمریکایی همچنین در یک سخنرانی تبلیغاتی در ایالت میشیگان تلویحا از جامعه سیاه پوست خواست از وی حمایت کنند و برای کسب چنین حمایتی خطاب به شهروندان سیاه پوست گفت « مادام که به دمکرات ها رای بدهید وضعیت تان همین است.»
  این تاجر آمریکایی پیش از این پیش بینی کرده بود که اگر در انتخابات امسال پیروز شود، در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، ۹۵ درصد از سیاه پوستان به وی رای خواهند داد.
  قتل شهروندان سیاه پوست آمریکایی که عمدتا غیرمسلح هستند بدست پلیس سفیدپوست چند سالی است که خشم اعضای جامعه سیاه پوستان و مدافعان حقوق بشر در داخل آمریکا و خارج از آن را برانگیخته است.
  در تازه ترین اقدامات ، «کیت لامونت اسکات» سیاه پوست ۴۳ ساله آمریکایی در شهر شارلوت واقع در ایالت کارولینای شمالی به ضرب گلوله پلیس کشته شد. تظاهرات ناشی از این حمله پلیس، خیابان های این ایالت را به صحنه درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و معترضان بدل کرد.
  هفته پیش نیز حمله پلیس به یک جوان سیاه پوست غیرمسلح در حومه شهر «سن دیگو» ایالت کالیفرنیا که گفته می شود از عقب ماندگی ذهنی رنج می برد، خشم معترضان به تبعیض نژادی را برانگیخت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon