+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • راه‌اندازی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی در سعدالسلطنه قزوین

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  راه‌اندازی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی در سعدالسلطنه قزوین


  کاروانسرای سعدالسلطنه با ۱۵۰ سال قدمت، بازسازی اساسی شده و به زودی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی و البته دارا بودن تمام امکانات مدرن در آن راه‌اندازی می‌شود.

 • محسن قانع در حاشیه بازید علی کاظمی معاون سرمایه‌گذاری صندوق حفظ، احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مجموعه تاریخی سعدالسلطنه بزرگ‌ترین کاروانسرای سرپوشیده ایران و جهان در قزوین، با هدف ایجاد مکانی جذاب برای گردشگران داخلی و خارجی است.

  وی ادامه داد: این بنا با سه هکتار مساحت در مسیر جاده ابریشم واقع شده و دارای جاذبه‌های توریستی متعددی است و طی چند سال آینده و با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که از سوی شهرداری قزوین و بخش خصوصی انجام گرفته، یکی از قطب‌های اصلی گردشگری کشور می‌شود.
  مدیر روابط عمومی کاروانسرای سعدالسلطنه قزوین افزود: کاروانسرای سعدالسلطنه با ۱۵۰ سال قدمت، بازسازی اساسی شده و به زودی نخستین بوتیک هتل با معماری سنتی و البته دارا بودن تمام امکانات مدرن راه‌اندازی می‌شود.

  قانع مطرح کرد: در راستای حضور بیشتر عامه مردم و زنده و شاداب بودن این بنای تاریخی، به زودی راسته قیصریه در این کاروانسرا به فروشندگان صنایع دستی کل کشور اختصاص داده و تنوع رستوران و کافه‌های سنتی هم یکی دیگر از جاذبه گردشگری این مکان می‌شود.

  وی تصریح کرد: مدیریت این مجموعه بزرگ تاریخی در اولویت نخست رضایت گردشگران داخلی را در نظر دارد و آمادگی برای عقد قرارداد در تمام زمینه‌های اقتصادی با علاقمندان در حوزه گردشگری است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon