+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • عقد قرارداد با سه شرکت تایلندی برای ساخت هتل

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  عقد قرارداد با سه شرکت تایلندی برای ساخت هتل


  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که همراه رئیس جمهور به سفر آسیای جنوب شرقی رفته است، برای گسترش روابط گردشگری بین ایران و تایلند، مذاکراتی با مقامات آن کشور انجام داد.

 • مسعود سلطانی فر گفت: ما در طی مذاکراتی که با هیئت تایلندی در بانکوک داشتیم، با توجه به ظرفیتهای گردشگری دو کشور، مباحث جدی درباره گسترش گردشگری طرفین مطرح کردیم.

  وی افزود: مقرر شد برنامه ریزی برای گردشگری دو کشور به گونه ای شود تا تعداد گردشگران ایرانی و تایلندی در دو کشور، مساوی و متوازن باشد. یعنی ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا به همان تعداد گردشگری که از ایران به تایلند می روند، به همان تعداد نیز از تایلند به ایران بیایند.

  وی افزود: با توجه به جاذبه های خوب گردشگری کشورمان باید بتوانیم میزبان تعداد زیادی از تایلندی های مسلمان و غیرمسلمان که به دنبال جاذبه های فرهنگی و تاریخیِ ارزشمند ایران هستند، باشیم.

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: تعداد پروازهای بین تهران و بانکوک اخیرا زیاد شده و در حال حاضر ۱۵ پرواز در هفته بین دو کشور انجام می شود. این میزان پرواز، امکان خوبی است که بتوانیم تعداد بیشتری از گردشگران تایلندی را در کشورمان داشته باشیم.

  وی با بیان این که در این سفر با وزرای گردشگری و ورزش تایلند ملاقات‌های خوبی داشته، افزود: قرار شد که جاذبه‌های گردشگری‌مان را بیشتر معرفی کنیم و آنها گروه‌های فعال گردشگری و تورگردان‌های خودشان را به ایران بفرستند و همچنین مقرر شد ما از دو یا سه شبکه تلویزیونی تایلند برای معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران به مردم آن کشور میزبانی کنیم.

  وی تصریح کرد: با سه شرکت دست اندر کار گردشگری و ساخت هتل جلسه داشتم که مقرر شد در ماه دسامبر، نمایندگان این سه شرکت به همراه وزیر گردشگری تایلند به ایران بیایند تا در خصوص احداث هتل در ایران، بررسی‌های لازم انجام شود و بتوانیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که روز به روز بر تعداد گردشگران تایلندی در ایران اضافه کنیم.

  وی افزود: رغبت خیلی خوبی در بین گروه‌های سرمایه‌گذار تایلندی برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری ایران وجود دارد و با گروه کاری‌ای که تعیین کرده‌ایم نمایندگانی از جانب ما و تایلندی‌ها تلاش خواهند کرد تا توازن گردشگر را بین دو کشور برقرار کنند.

  وی در پایان با بیان این که جاذبه‌های گردشگری به خصوص جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی ایران برای تایلندی‌ها ناشناخته است اظهار کرد: تلاش داریم از طریق رسانه‌های تایلندی این جاذبه‌ها را معرفی کنم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon