+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مذاکره برای ساخت هتل‌های چهار و پنج ستاره در خوزستان

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
  تعداد نظر :(#)

  مذاکره برای ساخت هتل‌های چهار و پنج ستاره در خوزستان


  معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهر با حضور ۶۰ مهمان خارجی از ۳۲ کشور جهان با رویکرد اقتصاد مقاومتی در تهران برگزار شد که با توجه به اهمیت این موضوع و کمبودهای موجود در استان، اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان حضور فعالی در این همایش داشت.

 • تبار قریب اظهار کرد: این همایش آغازی برای برداشتن یک گام بلند در زمینه توسعه زیرساخت‌ها و تاسیسات گردشگری بود. این همایش به دنبال ایده‌ی ۱۰۰ هتل، ۱۰۰ کسب و کار است که از سیاست‌های مهم سازمان میراث فرهنگی و کشور در حوزه‌ی گردشگری به شمار می‌رود.

  وی افزود: بخشی از پروژه‌های مناسب هتل‌سازی به این همایش معرفی شده است و طی آن مذاکرات لازم با شرکتهای حاضر انجام شده که امیدواریم شاهد ایجاد و بهره برداری از هتل‌های ۴ و ۵ ستاره بیشتری در خوزستان باشیم تا ظرفیت خالی موجود در این بخش کامل شود.

  قریب بیان کرد: همچنین از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دعوت می‌شود با مراجعه به سازمان و طی کردن مقدمات لازم، در راستای سیاست اصلی کشور که ایجاد و بهره‌برداری از هتل‌های ۴ و ۵ ستاره است، اقدام کنند.

  وی با تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های مرتبط با گردشگری و صنایع دستی با استفاده از مشارکت حداکثری جامعه ذی‌نفعان گفت: ضرورت ایجاد زمینه‌های لازم برای کاهش اتکا به منابع مالی دولتی از طریق افزایش مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در بخش گردشگری و صنایع دستی از جمله اهداف این همایش بود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon