+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • صنعت هتل‌داری در قم مهجور واقع شده است

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  صنعت هتل‌داری در قم مهجور واقع شده است


  دبیر جامعه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان قم گفت: صنعت هتل‌داری در قم مهجور واقع شده است و به آن شکل که باید به آن توجه نمی‌شود.

 • احمد فلاحیان در پایان نخستین جلسه هیأت مدیره جامعه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان قم اظهار کرد: محمد تقی مستقیمی با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جامعه، شاه احمدی به عنوان نایب رئیس، احمد فلاحیان مدیر هتل شقایق به عنوان دبیر، محمودپور به عنوان خزانه‌دار، حیدرآبادی عضو هیأت مدیره و متقیان مدیر به مدت سه سال به عنوان بازرس جامعه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان قم انتخاب شدند.

  وی با اشاره به شرایط صنعت هتلداری در استان قم اضافه کرد: صنعت هتلداری در قم مهجور واقع شده است و به آن شکل که باید به آن توجه نمی‌شود؛ قوانین موجود دست‌و‌پا گیر هستند و در اکثر مواقع سرمایه‌گذاران را با نگرانی مواجه می‌کنند مجموع این عوامل موجب شده است تا انگیزه‌ لازم برای ساخت و احداث هتل‌های ۴ و ۵ ستاره در قم وجود نداشته باشد.

  دبیر جامعه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان قم خاطرنشان کرد: قطعاً حمایت‌های دولتی می‌تواند نجات دهنده صنعت هتل‌داری باشد چرا که رشد روزافزون این صنعت برای ارائه خدمات بهتر به زائران شهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) کمک می‌کند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon