+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • احداث هتل ورزشی در نیر

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  احداث هتل ورزشی در نیر


  فرماندار شهرستان نیر از احداث اولین هتل ورزشی در نیر برای میزبانی شایسته از تیم‌های ورزشی حاضر در این شهرستان خبر داد.

 • مهدی احمدی پیش از ظهر امروز در نشست با مسؤولان ورزش و جوانان نیر در گرامیداشت هفته تربیت بدنی در نیر اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم‌های لیگ برتری و دسته یک کشور برای گذراندن اردوی آمادگی تیم‌های خود به نیر سفر می‌کنند احداث این هتل ورزشی ضرورت دارد.

  وی به اهمیت حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ارتقای ورزش شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: شهرستان نیر با توجه به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشی و ورزشکارانی که دارد می‌تواند بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری در بخش ورزش باشد.

  فرماندار شهرستان نیر لزوم توجه به ورزش و سلامت جسم و روح به ویژه در مدارس تأکید کرد و افزود: ورزش کردن موجب تعادل جسم و جان و شادابی انسان می‌شود.

  احمدی تصریح کرد: استعدادهای خوبی در شهرستان نیر وجود دارد که نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند، این استعدادها حتی توانایی درخشش در سطوح کشوری و بین‌المللی را نیز دارند.

  وی ادامه داد: دستیابی به سکوهای قهرمانی در سایه توسعه ورزش همگانی میسر می‌شود و تا زمانی که فرهنگ ورزش عمومی در جامعه نهادینه نشود، نباید به کسب موفقیت‌های بیشتر امیدوار بود.

  فرماندار شهرستان نیر از احداث اولین هتل ورزشی در نیر برای میزبانی شایسته از تیم‌های ورزشی حاضر در این شهرستان خبر داد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر در این نشست عنوان کرد: کمبود اعتبارات مشکل اصلی توسعه ورزش در مناطق مختلف این شهرستان است.

  اکبر نگاهی بیان کرد: به رغم مشکلات موجود، ورزش شهرستان نیر از قابلیت‌های زیادی برخوردار است و در صورت توجه ویژه به این قابلیت‌ها می‌توان نیازها را تأمین کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon