+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • موافقت اعضای شورای شهرگرگان با خرید زمین هتل شهرداری

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  موافقت اعضای شورای شهرگرگان با خرید زمین هتل شهرداری


  سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: اعضای شورا با خرید و تملک زمین هتل شهرداری گرگان از منابع طبیعی موافقت کردند.

 • صفرعلی پائین محلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این زمین پس از کش و قوس های فراوان با مبلغ ۲۶ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال خریداری شد.
  وی با بیان این که مساحت زمین هتل شهرداری گرگان شش هزار و ۳۸۲ متر مربع می باشد، اضافه کرد: تمامی اعتبار خرید زمین به صورت اقساط به حساب امور اراضی پرداخت خواهد شد.
  به گفته وی؛ شامگاه سه شنبه در سیصد و نوزدهمین جلسه رسمی، علنی و فوق العاده شورای شهر گرگان با اکثریت آراء مجوز خرید این زمین صادر شد.
  عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: هدف از این طرح عمران و آبادانی شهری، تامین منافع مردم و اجرای طرح های گردشگری است.
  وی تصریح کرد: مصوبات و موافقت منابع طبیعی، مدیر امور اراضی و استانداری گلستان نیز گرفته شده است و این زمین هم اینک از منابع طبیعی خریداری و در تملک شهرداری قرار گرفته است تا در این زمین واقع در منطقه ناهارخوران هتل احداث شود.
  به گفته وی؛ در این زمین پیش از این نیز هتل شهرداری گرگان وجود داشت که به دلیل قدمت زیاد ، فرسوده شده بود و از مدت ها قبل شهرداری به دنبال تملک زمین و احداث هتلی جدید در آن بود.
  سخنگوی شورای شهر گرگان با اشاره به طولانی شدن بررسی و تصویب این طرح در شورای شهر افزود: شهر گرگان همواره برای پذیرائی و اسکان مسافران و گردشگران به خصوص در فصل تابستان با مشکل مواجه بوده که با تملک این زمین با مشارکت بخش خصوصی هتلی مناسب احداث می شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon