+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • کارت شناسایی بازیکنان سیاه جامگان در گرو هتل ها!

  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  کارت شناسایی بازیکنان سیاه جامگان در گرو هتل ها!


  هافبک تیم سیاه جامگان گفت:تنها کسی که در تیم سیاه جامگان بالای ۱۵ درصد گرفته من هستم و هیچ کسی دیگری بالای ۱۰ درصد نگرفته است.

 • ایوب کلانتری در گفت و گویی،درباره مشکلات مالی باشگاه سیاه جامگان اظهار داشت:متاسفانه اتفاقات بدی در ماههای اخیر در سیاه جامگان رخ داده است.من الان نمی خواهم خیلی چیزها را بگویم اما واقعیت این است در سیاه جامگان بازیکنی داریم که در این فصل یک هزاری نگرفته است،سال گذشته هم ۵۰ درصد پولش را نگرفته و یک بار هم حرف نزده است.

  وی ادامه داد:من می خواهم از مدیران باشگاه سوال کنم.بازیکنی که اینجا خانه اش را می گیرند و اجاره خانه ندارد بدهد چگونه می تواند تمرین کند؟چگونه می خواهد بازی کند؟آن آقایی که می گوید ۲۵ درصد پرداختی صورت گرفته است مدرک رو کند.تنها کسی که در تیم سیاه جامگان بالای ۱۵ درصد گرفته من هستم و هیچ کسی دیگری بالای ۱۰ درصد نگرفته است.

  هافبک سیاه جامگان خاطرنشان کرد:کاظمی از جیبش به بازیکن پول داده است.شام و نهار داده است.ما خیلی چیزها را نمی خواهیم به زبان بیاوریم.خانه در قرارداد من بوده که باشگاه بگیرد اما من از جیب ۲۰ میلیون داده ام و تازه وسایل خانه ام را خودم خریدم.کارت شناسایی بازیکنان سیاه جامگان در هتل های مختلف در مشهد است و گرو گرفته شده تا بدهی شان را بپردازند.

  کلانتری تصریح کرد:قرارداد کل تیم ما اگر ۲۰ درصد را همه بازیکنان بگیرند،۷۰۰ میلیون می شود.این یعنی یک سوم قرارداد یک بازیکن در تیم های بزرگ.اول فصل می گویند میلیاردی نمی بندیم اما آن چیزی که می گوییم را می پردازیم اما این اتفاق رخ نداده است.همسر بازیکن ما پا به ماه است.اما پولی ندارد که بدهد.تدارکات ما ۸ ماه است پول نگرفته است.مگر چه کاری می تواند انجام بدهد جز فوتبال!متاسفم بابت چنین اتفاقاتی و امیدوارم هر چه سریعتر مشکل باشگاه حل شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon