+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اینترنتی سفرکنید از رزرو هواپیما تا هتل

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  اینترنتی سفرکنید از رزرو هواپیما تا هتل


  رزرو آنلاین هتل ، یکی از نخستین کسب و کارهایی است که در دنیای تجارت الکترونیک مطرح بوده است . در صنعت گردشگری که امروزه در میان سه صنعت پر تراکنش و سود آور در سطح جهانی است ، نظام جایابی و رزرو هتل از طریق بسترهای الکترونیکی از مهمترین ارکان در رشد و توسعه ی این صنعت در جهان بوده اند .

 • راهکارهای گردشگری الکترونیک به همین منظور در دو دهه ی گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده اند و هدف آن پیوند دادن شبکه های توزیع خدمات گردشگری در سطح محلی ، ملی و بین المللی برای توسعه ی بازار گردشگری است . در دنیای پر رقابت گردشگری ، امروزه کشور ها و حتی شهرها تلاش دارند جاذبه های خود را به عنوان مقاصد مهم گردشگری در سطح جهان مطرح کنند ولی در نهایت این نظام های توزیع جهانی (GDS) هستند که امکان معرفی و فروش گسترده ی خدمات گردشگری را فراهم می آورند . هر کشور یا مقصدی با هر سطح از جذابیت اگر با نظام های توزیع جهانی در بسترهای الکترونیک پیوند نداشته باشد ، کمترین شانس را برای برخورداری از درآمدهای کلان گردشگری خواهد داشت.

  رزروهتل های تهران

  رزرو هتل های مشهد

  رزرو هتل های کیش  متاسفانه صنعت هتل داری ایران ، به دلیل فقدان یا ضعف بسترهای الکترونیکی مناسب و همینطور استانداردهای لازم از این حیث در طول سه دهه ی گذشته نه تنها هیچ پیوند مستقیم یا حتی غیر مستقیمی با شبکه های جایابی و رزرو آنلاین در جهان نداشته بلکه حتی از ایجاد یک شبکه ی محلی برای این منظور ناتوان بوده که سبب خسران این صنعت بوده و هست . در مقایسه با سطح جهانی که بیش از ۸۰ درصد ظرفیت اقامتی هتل ها از طریق این شبکه ها به فروش می رسد ، هتل های ایران سهمی نزدیک به صفر از راهکارهای توزیع و فروش الکترونیکی داشته و هنوز هم روشهای سنتی نقش اساسی در بازاریابی و فروش ظرفیت های اقامتی در ایران دارد.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل در مشهد


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon