+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • شهرداری با تعمیرات غیراساسی هتل های منطقه ۱۲ با سهولت برخورد می کند

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  شهرداری با تعمیرات غیراساسی هتل های منطقه ۱۲ با سهولت برخورد می کند


  شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت های گردشگری از موضوعات مورد تأکید شهرداری تهران است گفت: یکی از همکاری های شهرداری و اتحادیه هتل ها، سهولت در برخورد با تعمیرات غیراساسی هتل ها و مهمانپذیرهای منطقه است.

 • عابد ملکی خاطرنشان کرد: در بحث تغییرات اساسی باید مجوزهای لازم از شهرداری اخذ شود زیرا در این بخش رعایت استانداردها برای تأمین ایمنی ضروری است.
  وی با اشاره به اینکه توسعه رستوران ها، کافی شاپ ها و شب بازارهای منطقه ۱۲ یکی از برنامه های شهرداری تهران در امر توسعه گردشگری است افزود: به همین منظور مناسب سازی جداره و نمای هتل ها و مهمانپذیرهای خیابان سعدی و میدان امام خمینی(ره) یکی از برنامه های سازمان زیباسازی در راستای طرح ارتقای کیفیت زندگی در منطقه ۱۲ است.
  ملکی با بیان اینکه برای احیاء محدوده حصار ناصری یک برنامه پنج ساله تنظیم شده است گفت: این برنامه شامل اقداماتی که باید از سوی شهرداری منطقه انجام شود و همچنین فرصت های سرمایه گذاری که نیاز به حضور بخش خصوصی دارد، است.
  شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به ارزان بودن قیمت زمین در منطقه ۱۲ اظهارکرد: در حال حاضر قیمت زمین در محله هایی مانند امامزاده یحیی، عودلاجان و سیروس متری ۲ تا سه میلیون تومان است و به طور حتم با توسعه زیرساخت های گردشگری قیمت زمین در مکان های مذکور در سال های آینده بیشتر خواهد شد.
  براساس این گزارش، به گفته محمدعلی فرخ مهر مدیرعامل اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران ۱۸ مهمانپذیر در منطقه ۱۲ وجود دارد که یک مهمانپذیر در سال های گذشته به هتل تبدیل شده و ۱۷ مورد دیگر نیز با ارتقای کیفیت خدمات خود، امکان تبدیل شدن به هتل را دارند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon