+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ هتل و رستوران می شوند

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ هتل و رستوران می شوند


  شهردار منطقه ۱۲ تهران از همکاری مدیریت شهری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای تبدیل خانه‌های قدیمی و تاریخی منطقه به هتل، رستوران و کافی شاپ خبر داد

 • عابد ملکی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم تا با سرمایه گذارانی که با تملیک، مرمت و بازسازی خانه های قدیمی و تاریخی این منطقه، بخواهند بهره برداری از این مجموعه را به شکل انتفاعی و در قالب هتل، رستوران و کافی شاپ انجام دهند، همکاری لازم داشته باشیم.

  وی با اشاره به رویکرد شهرداری تهران به ارتقاء کیفیت زندگی در منطقه ۱۲ با رویکرد گردشگری و حفظ بناهای تاریخی این محدوده ادامه داد: هدف ما از اجرای این طرح حفظ میراث تاریخی شهر تهران از خطر نابودی و تخریب است.

  شهردار منطقه ۱۲ گفت: در نظر داریم تا با اجرای این طرح اماکن تاریخی این منطقه را به مانند یک مرکز تفریحی و فرهنگی برای حضور گردشگران آماده کنیم.

  وی با بیان اینکه اجرای طرح تبدیل خانه‌های تاریخی به مراکز اقامتی و تفریحی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران داخلی و خارجی ، انتفاع مالی برای مردم، ساکنان محله های تاریخی و شهر تهران را خواهد داشت یادآور شد: در حال حاضر هزینه معضل شب مردگی در منطقه ۱۲ بیشتر از گرفتن عوارض از هتل ها و مراکز اقامتی است، به همین دلیل با ارائه تسهیلاتی به این بخش شرایط را برای ورود سرمایه گذاران آماده می کنیم.

  ملکی بیان کرد: در نظر داریم تا جنوب خیابان سعدی نو را برای استقرار کافی شاپ ها آماده کرده و خیابان ۱۵ خرداد نیز به محلی برای استقرار شب بازارها تبدیل شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon