+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بوم‌گردی مکمل هتل‌ها است/ تشکیل جلسه کمیته راهبری راهنمایان

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
  تعداد نظر :(#)

  بوم‌گردی مکمل هتل‌ها است/ تشکیل جلسه کمیته راهبری راهنمایان


  مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی طی بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در پاسخ به اینکه مدیریت تازه سازمان تأکید را بر صنایع دستی و دیگر بخش‌ها عنوان کرده، آیا این موضوع تأثیری بر رونق و اولویت قبلی سازمان یعنی گردشگری خواهد گذاشت یا نه؟ گفت: هر اتفاق خوبی که در حوزه میراث و صنایع دستی کشور انجام شود، نفت آن را حوزه گردشگری خواهد برد.

 • رحمانی موحد افزود: توسعه روستاها و رونق صنایع دستی در آنها، بخشی از سیاست‌های سازمان بوده و است. توجه به گردشگری روستایی برای ما در دستور کار است و چند سال است که روستاها را تقویت می‌کنیم تا در حوزه زیرساخت و در حوزه اقامتگاه و به ویژه اقامتگاه‌های بوم‌گردی در حوزه گردشگری فعال شوند.

  وی با تأکید بر اینکه سازمان این موضوع را نگاه راهبردی می‌داند، در پاسخ به اینکه آیا سازمان میراث فرهنگی همچنان اولویت را بر هتل‌ها قرار می‌دهد یا شاهد توجه بیشتر به اقامتگاه‌های بوم‌گردی هستیم، گفت: نظام گردشگری در سطح دنیا مبتنی بر تنوع است، شما نمی‌توانید کسی را ذائقه‌اش مختص یک نوع اقامتگاه است، به اقامتگاه نوع دیگری محدود کنید. باید خدمات ما متنوع باشد و بوم‌گردی هم نقش مکمل هتل‌های ما را دارد.

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پاسخ به سؤالی درباره برگزاری کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در سال آینده میلادی در ایران، گفت: برنامه‌های کنوانسیون به خوبی پیش می‌رود، برای آن هماهنگی‌های خوبی پیش‌بینی کرده‌ایم و اولین جلسه کمیته راهبردی آن هفته آینده برگزار خواهد شد. دبیرخانه اجرایی نیز کارها را به خوبی انجام می‌دهد و امیدواریم شاهد ثبت‌نام بیشتر و حضور پررونق راهنمایان گردشگری جهان در این کنوانسیون در کشور باشیم.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon