+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل‌ها به بورس می‌آیند/ درخواست پذیرش ۴۰ شرکت

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  هتل‌ها به بورس می‌آیند/ درخواست پذیرش ۴۰ شرکت
  مدیر عامل شرکت بورس و اوراق بهادار از اضافه شدن صنعت هتلداری در بورس تهران خبر داد وگفت: صنعت هتلداری در حال پذیرش در بورس است.

 • به گزارش هتل سی برگ ،حسن قالیباف اصل روز یکشنبه درباره برنامه های بورس در شش ماهه دوم سال جاری افزود: ۳۷ صنعت در بورس تهران پذیرش شده اما در سال جاری صنعت هتلداری نیز به صنایع بورسی اضافه می شود.

  وی ادامه داد:‌ کار پذیرش صنعت هتلداری در بورس در حال انجام بوده و قرار است تا در تابلوی بورس درج و به تدریج سهام آن عرضه شود.

  وی اظهارداشت:‌ بنابر این با عرضه سهام هتل ها یک صنعت به بورس اضافه می شود.

  مدیر عامل شرکت بورس و اوراق بهادار همچنین از پذیرش دو شرکت نیروگاهی و شرکت بورس تهران در بورس خبر داد و گفت :‌هم اکنون تعداد صنایع بورسی به ۴۱ صنعت رسیده است ضمن اینکه ۴۰ شرکت درخواست پذیرش در بورس را دارند که در حال مذاکره با آنها هستیم.

  قالیباف اصل تصریح کرد:‌ هم اکنون ۱۰ شرکت در بورس و اوراق بهادار پذیرش شده اما هنوز به مرحله عرضه نرسیده اما امیدواریم تا آخر سال جاری عرضه شود.

  وی درباره وضعیت بازار سرمایه نیز گفت: این بازار تحت تاثیر اخبار مختلف مربوط به اقتصاد جهانی و داخلی است و قیمت موادی نظیر مس، روی، نفت و غیره بر این بازار تاثیر گذار است.

  وی با اشاره به انتشار گزارشات شش ماهه شرکت ها در بازار نیز تصریح کرد: برخی از شرکت ها درگزارش های خود نشان دادند که می توانند به بودجه های اعلامی دست یابند.

  مدیر عامل شرکت بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: بازار سرمایه برآیند تمامی اخبار و نظراتی است که در بازار سرمایه فعالیت می کنند ضمن اینکه تاکید می کنم نوسان ذات بازار است و این امر درتمامی بورس های دنیا وجود دارد.

  وی در مورد طولانی شدن زمان توقف برخی از نماد ها در بورس تهران گفت: نهاد ناظر و بورس تهران علاقه ای به بسته بودن نمادهای ندارد و همواره تلاش هایی برای بازگشایی انجام می شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon