+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مأموران کمیته تحقیقات در هتل محل اقامت روستوف

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  مأموران کمیته تحقیقات در هتل محل اقامت روستوف


  مأموران کمیته تحقیقات فدراسیون روسیه در جمهوری تاتارستان در اقدامی غیرمنتظره وارد هتل محل اقامت تیم روستوف شدند.

 • مأموران کمیته تحقیقات فدراسیون روسیه در جمهوری تاتارستان که وابسته به پلیس این کشور است، در پی شکایت دو روز قبل باشگاه روبین کازان مبنی بر جعل اسناد در قرارداد کار و انتقال سردار آزمون وارد هتل محل اقامت این تیم شدند.

  اعضای تیم روستوف که صبح امروز (جمعه) برای برگزاری بازی هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه برابر روبین کازان به این شهر سفر کرده‌اند در هتل محل اقامت خود با حضور ناگهانی مأموران کمیته تحقیقات جمهوری تاتارستان به همراه تعدادی پلیس مواجه شدند.

  این مأموران با هدف بررسی پرونده شکایت باشگاه روبین کازان و گفت‌وگو با قربان بردیف، مدیر فنی تیم روستوف و سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی این تیم به هتل محل اقامت روستوفی‌ها رفتند.

  میخائیل پروکوپتس، وکیل باشگاه روستوف و سردار آزمون در خصوص این اتفاق گفت: مأموران کمیته تحقیقات در حال انجام صحبت‌هایی با کروپین (مدیر باشگاه روستوف)، قربان بردیف و سردار آزمون با حضور مترجمش هستند. آنها نباید قبل از تحقیقات خود چیزی را کنترل کنند و این اقدام در روز و چند ساعت قبل از بازی با روبین کازان مغایر قانون است. تحقیقات و بررسی پرونده شکایت باشگاه روبین کازان باید در زمان و مکان مناسبی و با توجیه قانونی انجام شود.

  وی در ادامه اظهار داشت: ما این مسئله را همانند فشار به تیم روستوف پیش از بازی با روبین کازان قلمداد می‌کنیم و عملی کاملاً اشتباه است. باشگاه روستوف وکلایی را استخدام کرده که همه مسائل را روشن خواهند کرد. هیچ‌کس از ارگان‌های قانونی فرار نمی‌کند.

  پروکوپتیس در رابطه با واکنش باشگاه روستوف جهت شکایت به فدراسیون فوتبال روسیه و سازمان لیگ برتر هم گفت: فعلاً این کار را نمی‌کنیم و از روزنامه‌نگاران به خاطر انتشار این خبر قدردانی می‌کنم.

  وکیل باشگاه روستوف و سردار آزمون در خاتمه تأکید کرد که مأموران کمیته تحقیقات به همراه نیروهای پلیس همچنان در سالن هتل محل اقامت این تیم هنوز حضور دارند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon