+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • متوسط اشغال هتل‌های مشهد در نیمه نخست امسال ۵۶ درصد بوده است

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
  تعداد نظر :(#)

  متوسط اشغال هتل‌های مشهد در نیمه نخست امسال ۵۶ درصد بوده است


  رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی گفت: متوسط اشغال هتل‌های مشهد در نیمه نخست امسال ۵۶ درصد بوده است.

 • محمد قانعی گفت:باید در نظر داشت که نیمه نخست سال در واقع زمان پیک ورود مسافر بوده و با اینکه این زمان را پشت سر گذاشته‌ایم اصلاً اشغال قابل توجهی نداشته و متوسط آن زیر ۶۰ درصد بوده است.

  وی ادامه داد: پس از این نیز به تدریج شاهد کاهش اشغال اماکن اقامتی در مشهد هستیم همچنانچه که هم اکنون میزان متوسط اشغال هتل‌ها در مشهد حدود ۴۱ درصد است.

  رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی بیان کرد: در واقع باید گفت میزان اشغال هتل‌ها در نیمه نخست امسال از حد انتظار بسیار پایین‌تر بوده و تعداد زیادی از اماکن اقامتی از حیث انتفاع خارج شده‌اند.

  قانعی با اشاره به قرار گرفتن در هفته جهانگردی خاطرنشان کرد: در این هفته واحدهای اقامتی ۵۰ درصد تخفیف برای کسانی که رزرو خود را از طریق درگاه اینترنتی www.eghamat۲۴.com انجام می‌دهند منظور شده و همچنین برای دهه نخست محرم نیز واحدهای اقامتی در مشهد با ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف خدمات خود را ارائه می‌دهند.

  وی افزود: همچنین طرحی نیز برای ایام بعدی ماه محرم و صفر با عنوان سوگواره در نظر گرفته شده که جزئیات آن پس از هماهنگی‌های لازم به صورت کامل اطلاع رسانی می‌شود.

  رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی با اشاره به اجرای رسمی طرح مبدأ به مبدأ، بیان کرد: بیش از ۷۰ درصد هتل‌های مشهد مقدس برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌‎اند و باید با توجه به شاخص‌های در نظر گرفته شده انتخاب از میان آنها صورت بگیرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon