+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل‌های خراسان‌شمالی با ۱۰ درصد ظرفیت فعال است

  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
  تعداد نظر :(#)

  هتل‌های خراسان‌شمالی با ۱۰ درصد ظرفیت فعال است


  معاون توسعه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: هتل‌های این استان تا حدود ۱۰ درصد ظرفیت فعال هستند.

 • سعادت‌طلب با اشاره به این‌که این استان در مسیر سفر رائران حرم مطهر امام رضا(ع) قرار گرفته است اما جذب گردشگر و مسافر در این استان دشوار است، افزود: برای جذب گردشگر در این استان در ابتدا باید زیرساخت‌های لازم ایجاد شود تا گردشگر تمایلی برای اسکان به مدت چند ساعت را داشته باشد.

  وی با بیان این‌که منطق سرمایه‌گذار سود است و قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری امر مشاوره و تحقیق را انجام می‌دهد، ادامه داد: هم اکنون بخش خصوصی در این استان برای امر سرمایه‌گذاری با مشکلات متعددی مواجه هستند و به سختی‌های فراوان طرح‌های خود را اجرایی می‌کنند.

  به گفته سعادت‌طلب، سرمایه‌گذاری در بخش خدمات در این استان کمی مشکل است.

  وی تصریح کرد: از سوی دیگر این اداره کل یکی از دستگاه‌هایی است که در زمان سفر مقام معظم رهبری به عنوان یکی از محورهای این استان یاد شد، اما باید میزان اختلاف بودجه‌ای که به این دستگاه اختصاص یافته با بودجه دستگاه سوم معرفی شده به عنوان محور توسعه معرفی شود.

  این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بودجه‌هایی که به این اداره کل اختصاص می‌یابد به میزان چهار، شش و ۳۰ میلیون ریال است که این میزان بودجه خنده‌دار است و نمی‌توان با آن هیچ زیرساخت گردشگری را برای گردشگران مهیا کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon