+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بهره‌برداری ۹ هتل جدید در قشم تا پایان امسال/ساخت چهار هتل ۵ و ۴ ستاره در جزیره

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  بهره‌برداری ۹ هتل جدید در قشم تا پایان امسال/ساخت چهار هتل ۵ و ۴ ستاره در جزیره


  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ۹ هتل جدید با ظرفیت ۸۱۰ تخت تا پیش از آغاز تعطیلات نوروز ۹۵ در جزیره قشم به بهره‌برداری می‌رسد.

 • عبدالجواد کمالی با اشاره به بهره‌برداری ۹ هتل جدید در قشم تا پایان امسال اظهار داشت: این تعداد هتل هم‌اکنون در مرحله تجهیز است و پیش‌بینی می‌شود همزمان با آئین‌های ویژه ۲۲ بهمن افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

  وی ادامه داد: هتل ۵ ستاره سورینت قشم با ۱۰۸ اتاق ۲ و ۳ تخته و ۳۶ ویلا هم به احتمال زیاد تا پایان امسال وارد چرخه پذیرش میهمانان خواهد شد و هتل ۵ ستاره معراج و دو هتل ۴ ستاره هانی و هما نیز که مراحل ساخت آن‌ها تا پایان امسال به اتمام می‌رسد در کل با ظرفیت ۸۵۰ مسافر سال آینده به ظرفیت حوزه هتلینگ قشم اضافه می‌شوند.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هم‌اکنون ۳۶ هتل با چهار هزار و ۷۹۱ تخت، ۱۶ هتل آپارتمان با ۸۷۰ تخت، ۱۹ میهمانپذیر با ۷۵۳ تخت و چهار پانسیون با ۷۱ تخت میزبان میهمانان جزیره قشم هستند.

  به گفته وی، با بهره‌برداری از ۹ هتل جدید و چهار هتل در حال ساخت در قشم، شمار تخت‌های پذیرش میهمان در این جزیره به هشت هزار و ۱۴۵ تخت افزایش خواهد یافت.

  کمالی با اعلام اینکه جزیره قشم به‌واسطه ظرفیت های مهم گردشگری در طول سال میزبان چند میلیون مسافر از اقصی نقاط ایران و جهان است، ساخت هتل‌های مدرن برای ارتقای سطح سفرها به این جزیره زیبا را بسیار مهم و ضروری دانست.

  جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت و حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت با داشتن طولانی‌ترین غار نمکی جهان، جنگل‌های زیبای دریایی حرا، جزایر ناز، خلیج دلفین‌ها، موزه ژئوپارک قشم با بیش از ۳ هزار گونه از جانوران تاکسیدرمی شده، دره ستاره‌ها، غارهای خوربس، دره چاهکوه، دره تندیس‌ها، سایت تخم گذاری لاک‌پشت‌های پوزه‌عقابی در شیب دراز، قلاع پرتغالی‌ها، طیف وسیعی از خاک‌های رنگی جزیره هرمز، ماسه‌های نقره‌ای هنگام، آهوان زیبایی هرمز و هنگام، سواحل زیبا، آب و هوای کاملا بهاری قشم در دو فصل سرد، بارانی و برفی پائیز و زمستان کشورمان، بازار مناسب خرید و دهها ظرفیت دیگر همه ساله میزبان چند میلیون مسافری است که از سه مسیر هوایی، زمینی و دریایی به این جزیره در جنوب ایران سفر می‌کنند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon