+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • چراغ ۳۰ هتل جدید روشن شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  چراغ ۳۰ هتل جدید روشن شد


  مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی از روشن شدن چراغ ساخت ۳۰ هتل از بسته سرمایه گذاری « ۱۰۰ هتل - ۱۰۰ کسب و کار» با مشارکت شرکت‌های بین المللی در حوزه هتل‌سازی خبر داد.

 • حیدر ابراهیم‌بای سلامی ، با مثبت خواندن نتایج حضور سرمایه گذاران خارجی در راستای تحقق بسته سرمایه گذاری « ۱۰۰هتل - ۱۰۰ کسب و کار» اظهار داشت: خوشبختانه با استقبال شرکت‌های خارجی در حوزه هتل سازی و گردشگری در همایش سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی مواجه شدیم.

  مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در توضیح استقبال شرکت‌های بین المللی عنوان کرد: در همایش سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی برای مشارکت جهت ساخت ۳۰ هتل پیشنهادهای سرمایه گذاری دریافت کردیم که از طرف برندهای مطرح حوزه هتل سازی دنیا نیز است.

  در این راستا ابراهیم‌بای سلامی چندی قبل نیز در توضیح بسته سرمایه گذاری « ۱۰۰هتل - ۱۰۰ کسب و کار» عنوان کرده بود: «ما در این زمینه ۱۵۰ طرح معرفی کردیم تا به ساخت ۱۰۰ هتل منجر شود البته ما در حوزه هتل سازی باید از دانش کشورهای موفق استفاده کنیم، بنابراین در همایش سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی - پتانسیل‌های هلدینگ تامین اجتماعی معرفی خواهد شد، کما اینکه تاکنون نیز تفاهمنامه‌های با شرکت‌های مطرح خارجی در حال انعقاد است.

  وی همچنین در مقایسه‌ ای بین هتل سازی ایران با کشورهای همچون امارات، ترکیه و مالزی که سالها در این زمینه فعال و موفق هستند، گفت:‌ هنوز مجموعه اقامتی کشورمان نیاز به ارتقا دارد و از طرفی نیز باید فرهنگ استفاده از هتل بین مردم نیز افزایش یابد زیرا خانواده‌های بسیار علاقه مند به سفر هستند، ولی هنوز محل‌های اقامتی در کشورمان آمادگی پذیرایی از این تعداد مسافر را ندارند.

  مدیر عامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: متاسفانه ۳۰ سال است که روش سرمایه‌گذاری مناسب در حوزه بانکی نداشتیم و بانک‌ها در حوزه گردشگری برای سرمایه گذاری تمرین نکردند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon