+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل ورزش ‌گرگان برای تکمیل به ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  هتل ورزش ‌گرگان برای تکمیل به ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد


 • معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: پروژه هتل ورزش استان گلستان در گرگان برای تکمیل به بیش از ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.
  عباس رمضانی عصر امروز در حاشیه بازدید معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان از پروژه هتل ورزش گرگان اظهار داشت: این پروژه از سال ۱۳۸۱ با اعتبار بیش از ۱۱۰ میلیون تومان فنداسیون آن تکمیل شد.

  وی تصریح کرد: از سال ۱۳۸۲ تا سال ۱۳۹۱ پروژه به علت نبود اعتبارات راکد باقی مانده بود و پروژه در ۲۷ خرداد سال ۱۳۹۱ با قراردادی بالغ بر ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به پیمانکار واگذار شد.

  معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان گلستان یادآور شد: این پروژه با ۵ هزار متر مساحت با پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصد و مبلغ کارکرد ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۳ به علت عدم تخصیص اعتبار خاتمه پیمان داده شد.

  رمضانی ادامه داد: پروژه دوباره به مناقصه گذاشته شد و در قرارداد دوم با اعتباری بیش از ۶ میلیارد تومان به پیمانکار در تاریخ ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۴ واگذار شد.

  وی با بیان اینکه تاکنون این پروژه به پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد رسیده، افزود: پس از گذشت یک‌سال و نیم از عمر پروژه تنها ۸۵۰ میلیون تومان از سوی کارفرما، شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور به پیمانکار پرداخت شده است.

  رمضانی با بیان اینکه این اعتبار زیر ۲۰ درصد قرارداد دوم است که بعد از گذشته بیش از یک سال پرداخت شده ، متذکر شد: پروژه هتل ورزش برای تکمیل نیاز به بیش از ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

  معاون فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان گلستان اظهار کرد: این هتل ورزشی قابلیت پذیرش ۲۴۷ نفر را دارد و دارای ۵۸ اتاق مجزا، ۲ سوئیت، سالن کنفرانس، نمازخانه و رستوران است.

  رمضانی تاکید کرد: قرارداد پروژه هتل ورزش گرگان به پیمانکار یک‌ساله بوده و در صورت تامین اعتبار ۹ ماه دیگر این پروژه به پایان می‎رسد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon