+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اینفوگراف / تاثیرات تکنولوژی بر مسافران هتل

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  اینفوگراف / تاثیرات تکنولوژی بر مسافران هتل


  امروزه پیشرفت تکنولوژی بر روی رفتار مسافران بسیار تاثیرگذار بوده است. آنها پیش، حین و حتی بعد از سفر نیزاز تکنولوژی کمک می‌گیرند. در اینفوگرافی تهیه شده توسط شرکت Mhb Club که به صورت اختصاصی برای پایگاه خبری هتل‌جار ارسال شده این موضوع به خوبی توضیح داده شده است.

 • امروزه پیشرفت تکنولوژی بر روی رفتار مسافران بسیار تاثیرگذار بوده است. آنها پیش، حین و حتی بعد از سفر نیزاز تکنولوژی کمک می‌گیرند. در اینفوگرافی تهیه شده توسط شرکت Mhb Club این موضوع به خوبی توضیح داده شده است.

  بر اساس اطلاعات موجود، ۵۰ درصد از مسافران از تکنولوژی برای انتخاب و رزرو هتل و محل اقامت خود بهره می‌گیرند. ۲۷ درصد از طریق آژانس‌های مسافرتی آنلاین موسوم به OTA و ۲۳ درصد نیز به صورت مستقیم.

  همچنین ۹۰ درصد از مسافران در زمان رزرو هتل موردنظر خود به نظرات ثبت شده دیگر کاربران و مسافران در خصوص آن هتل، توجه می‌کنند. در این میان وب‌سایت TripAdviser جایگاه خاصی دارد تا جایی که ۵۳ درصد از مسافران بدون خواندن نظرات کاربران این سایت، هیچ هتل و اقامتگاهی را رزرو نمی‌کنند.
  استفاده از شبکه‌های اجتماعی نیز جایگاه خاصی در میان مسافران دارد که البته در این میان اکثر مخاطبان فیس‌بوک و توئیتر، جوانان بین ۱۸ تا ۲۴ سال هستند.
  مسافران در مقصد موردنظر خود نیز از تکنولوژی‌های مدرن استفاده می‌کنند. ۹۵ درصد استفاده از تلفن‌های هوشمند، ۷۸ درصد استفاده از لپ‌تاپ و ۵۵ درصد استفاده از تبلت در شرایطی صورت می‌گیرد که ۶۷ درصد از مسافران به دلیل هزینه زیاد هیچ استفاده‌ای از امکانات و وسایل تفریحی درون اتاق نمی‌کنند.مسافران در پایان سفر خود نیز با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن ارتباطی، تجربیات سفر و اقامت خود را به اشتراک می‌گذارند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon