+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • دلایل اصلی کاهش ۲۵ درصدی ضریب اشغال هتل‌های فارس

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
  تعداد نظر :(#)

  دلایل اصلی کاهش ۲۵ درصدی ضریب اشغال هتل‌های فارس


  به گفته رئیس جامعه هتلداران استان فارس، مشکلات اقتصادی و حوادث ترکیه به ترتیب ۲۰ و ۲۵ درصد از ضریب اشغال داخلی و خارجی هتل‌های استان فارس کاسته است.

 • به گفته رئیس جامعه هتلداران استان فارس، مشکلات اقتصادی و حوادث ترکیه به ترتیب ۲۰ و ۲۵ درصد از ضریب اشغال داخلی و خارجی هتل‌های استان فارس کاسته است.

  رئیس جامعه هتلداران استان فارس اظهار داشت: بر خلاف سال‌های گذشته که در این ایام و با ورود گردشگران خارجی ضریب اشغال ۷۵ درصدی را تجربه می‎کردیم، امسال و به دلیل حوادث ترکیه با کاهش ۲۵ درصدی ضریب اشغال مواجه هستیم.

  حسن سیادتان با اشاره به اینکه از ابتدای مهر تا پایان دی‌ماه فصل ورود گردشگران خارجی به استان فارس است، اظهار داشت: ضریب اشغال هتل‌های استان ابتدا ۷۵ درصد بود که به علت حوادث ترکیه با ۲۵ درصد کنسلی به ۵۰ درصد رسیده است.

  وی با بیان اینکه بسیاری از گروه‌های توریستی به‌ویژه از کشور آلمان از مسیر ترکیه وارد ایران می‌شوند، گفت: حوادث اخیر سبب شد که با وجود رزرو هتل برخی از تورها سفر خود را کنسل کنند که این امر سبب زیان هتلداران استان فارس می‌شود.

  رئیس جامعه هتلداران استان فارس افزود: امید است که با شروع سفرها به‌ویژه افرادی که به‌صورت انفرادی سفر می‌کنند ضریب اشغال هتل‌های استان فارس افزایش یابد چراکه عمده درآمد هتل‌های استان از محل گردشگران خارجی تامین می‌شود.

  سیادتان درباره استفاده گردشگران داخلی از هتل‌های استان فارس خاطرنشان کرد: امسال میزان استفاده مسافران داخلی از هتل‌ها ۲۰ درصد کاهش داشته که مسئله اقتصادی مهم‌ترین دلیل برای کاهش سفر و کاهش استفاده از هتل‌ها بوده است.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon