+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مخالفان ترامپ پرچم آمریکا را مقابل هتل‌اش آتش زدند

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  مخالفان ترامپ پرچم آمریکا را مقابل هتل‌اش آتش زدند


 • گروهی از فعالان آمریکایی در واکنش به تهدید دونالد ترامپ برای مجازات کسانی که اقدام به سوزاندن پرچم آمریکا می‌کنند، تعداد بیشتری پرچم کشورشان را مقابل هتل بین‌المللی ترامپ در نیویورک به آتش کشیدند. رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا در توئیتی تهدیدآمیز گفته بود، کسانی که اقدام به سوزاندن پرچم آمریکا می‌کنند باید تبعات آن را بپذیرند؛ از یک سال حبس تا لغو شهروندی. پس از این پیام تهدیدآمیز که واکنش‌های متعددی در پی داشت، فعالان پیام دونالد ترامپ را به چالش کشیدند.

  دادگاه قانون اساسی آمریکا در سال ۱۹۸۹ حکم داد که سوزاندن پرچم جرم نیست و تنها راهی برای نشان دادن اعتراض است که در متمم اول قانون اساسی از آن حمایت شده است. این دادگاه عالی همچنین بیش از یک بار حکم داده است که نمی‌توان حق شهروندی را در پی این اقدامات لغو کرد.

  برخی از رسانه‌های آمریکایی از جمله روزنامه نیویورک تایمز در واکنش به تهدید ترامپ مقاله‌ای درباره جزئیات حکم این دادگاه عالی منتشر کردند و برخی از قانونگذاران جمهوری‌خواه و دموکرات هم در رسانه‌های اجتماعی گفتند که ترامپ به رغم مصونت قانونی معترضان آنها را تهدید به مجازات می‌کند.

  در اعترضات روز سه‌شنبه (۹ آذر) مقابل هتل بین‌المللی ترامپ، اعضای حزب کمونیست‌های انقلابی (گروه وابسته به حزب کمونیست ایالات متحده) حضور داشتند. اعضای این گروه پیشتر نیز در ماه ژوئیه در کنوانسیون ملی جمهوری‌خواهان در کلیولند اقدام به سوزاندن پرچم آمریکا کرده بودند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon