+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • امکانات و قیمت اتاق در هتل کریس رونالدو

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  امکانات و قیمت اتاق در هتل کریس رونالدو


  کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) حالا با خیال راحت‌تری می‌تواند سری به مجموعه هتل‌های تازه‌‌اش بزند‌‌؛ او که تا همین هفته پیش درگیر رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ بود، حالا وقت آزاد بیشتری دارد و می‌تواند راحت برای بازگشایی دیگر شعب هتلش در مراکز مختلف برنامه‌ریزی کند.

 • در جریان رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ بود که خبر رسید اولین شعبه از مجموعه شعب هتل‌های کریس رونالدو در شهر فونچال در منطقه مادئیرای پرتغال، زادگاه کریس رونمایی شده است‌‌؛ البته معنی رونمایی با افتتاح رسمی متفاوت بود و این شعبه بالاخره چند روز پیش رسماً افتتاح شد.

  هتل فونچال

  رونالدو ستاره رئال‌مادرید(Real Madrid) همکاری‌‌اش در زمینه هتلداری را با گروه پستانا شروع کرده و به سرعت رو به جلو می‌رود. هتل پستانا CR۷ فونچال، اولین شعبه از هتل‌هایی است که قرار است با نام این مهاجم پرتغالی در سراسر دنیا شروع به کار کند و شعبه‌های بعدی این هتل هم در شهرهای لیسبون، مادرید و نیویورک خواهد بود. هتل فونچال در مرکز میدان دریا در شهر فونچال احداث شده و در نزدیکی این مجموعه، مجسمه برنزی کریس و موزه او هم قرار دارد.

  امکانات هتل کریس رونالدو

  این هتل ویژگی خاصی دارد و در آن از استایل هنر معاصر استفاده شده است. ضمن اینکه تمام امکانات برای اینکه مهمانان این هتل از لحاظ تکنولوژی احساس راحتی کنند هم در نظر گرفته شده است. این هتل به سیستم so-me-mo (سوشیال مدیا موبایل) متصل است و با اتصال به یک شبکه فوق‌‌‌العاده قوی وای فای، مهمانان را از این لحاظ بی‌نیاز می‌کند. ضمن اینکه استفاده از اینترنت در تمام مدت حضور آنها در این هتل داخل و خارج از این هتل رایگان است.

  این هتل ۴۸ اتاق دارد و مجهز به یک سوئیت ویژه به اسم CR۷ است‌‌؛ استخری روی سقف این هتل تعبیه شده و تراس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مناظر زیبایی شهر فونچال و البته دریا به خوبی دیده شود. البته ظاهراً بهترین منظره شهر برای بخش رستوران و کافه این هتل در نظر گرفته شده که می‌توان مجموعه بی‌نظیری از منظره‌های مختلف را در آنجا دید.

  جالب اینجاست که نامی که برای این بخش در نظر گرفته شده، اصطلاحی فوتبالی به نام «آفساید» است. البته کریس برای هتلش فراموش نکرده که سالن ورزشی مجزا و سونای فوق‌‌‌العاده‌ای هم در نظر بگیرد. با این حال موردی که همچنان درباره هتل‌ها در اولویت است، قیمت یک شب اقامت در هتل است‌‌؛ این قیمت برای هتل CR۷ فونچال از شبی ۱۸۰ یورو، معادل تقریبی ۷۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. طبیعی است که این قیمت کف قیمت اتاق‌های هتل رونالدو در فونچال است چون قیمت عمده اتاق‌های این هتل برای هر شب ۲۲۵ یورو برآورد شده است و تا ۴۰۰ یورو هم بالا می‌رود.

  هتل لیسبون رونالدو

  نکته مهم دیگری درباره گروه هتلداری که رونالدو با آنها همکاری می‌کند، راه‌اندازی زودتر از موعد هتل لیسبون کریس رونالدو است‌‌. از قبل عنوان شده بود که هتل‌های رونالدو در لیسبون در پاییز افتتاح می‌شود ولی این هتل‌ها زودتر از موعد آماده شده و از همین حالا این امکان وجود دارد که اتاق‌های این هتل مجلل هم رزرو شود.

  هتل رونالدو در مرکز شهر لیسبون واقع شده و به همان امکانات هتل فونچال رونالدو مجهز است با این تفاوت که تقریباً دو برابر آن هتل اتاق دارد‌‌؛ هتل لیسبون ۸۲ اتاق به علاوه یک سوئیت مجهز دارد. اگرچه در صفحه اصلی معرفی این هتل قیمتی برای اتاق‌ها عنوان نشده ولی اگر کسی بخواهد اتاقی رزرو کند، مشخص می‌شود که کف قیمت این اتاق‌ها برای یک شب ۲۵۰ یورو است و تا ۴۲۰ یورو هم می‌رسد. البته جالب اینجاست که قیمت سوئیت CR۷ برای این هتل ۱۲۵۰ یورو در نظر گرفته شده‌‌؛ به عبارت ساده‌تر اگر کسی بخواهد سوئیت هتل رونالدو در لیسبون را اجاره کند، باید شبی ۵ میلیون تومان کنار بگذارد.

  راه‌اندازی در نیویورک و مادرید: به زودی

  در همین راستا گروه هتلداری کریس رونالدو وعده داده‌اند که شعبه‌های دیگر این هتل به زودی در دو شهر بزرگ دیگر افتتاح می‌شود‌‌؛ اولی شهر مادرید اسپانیاست که کریس با توجه به محبوبیتی که در این شهر دارد، توانسته به خوبی موقعیت‌یابی کند. شهر دوم البته خارج از اروپاست و این بار نیویورک در آمریکا، یکی دیگر از جاهایی است که هتل رونالدو در آن افتتاح خواهد شد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon