+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ۷۵ درصد ظرفیت هتل‌های استان قم اشغال شده است

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  ۷۵ درصد ظرفیت هتل‌های استان قم اشغال شده است


  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم گفت: اکنون نزدیک به ۷۵ درصد ظرفیت هتل‌های استان قم اشغال شده در حالی که این آمار در استان‌های دیگر کمتر از ۶۰ درصد است.

 • عیسی رضایی دوشنبه‌شب در سومین نشست کانون کارآفرینان برتر استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با بیان اینکه زیرساخت‌های مطلوبی در شهر قم وجود ندارد، اظهار کرد: روزانه جمعیت قابل توجهی از مسافران به استان قم وارد می‌شوند که برای خدمات‌رسانی به این افراد نزدیک به ۱۰ هزار تخت اقامتی در ۱۸۰ مسافرخانه و ۱۱۰ هتل آماده‌سازی شده است.

  وی از پیشرفت پروژه‌های عمرانی ۳۰ هتل در استان قم یاد کرد و افزود: پنج مورد از این هتل‌ها پنج ستاره هستند و طی سه سال آینده ۷ هزار تخت به ظرفیت اقامتی استان قم اضافه می‌شود که با این دستاورد سالانه می‌توانیم پاسخگوی ۷ میلیون مسافر باشیم.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم خاطرنشان کرد: نقشه ترافیکی شهر قم به شیوه‌ای طراحی شده است که رودخانه به عنوان محور اصلی تردد مسافران و زائران مورد استفاده قرار گیرد؛ بر اساس آمار دستگاه‌های تردد شمار ۱۵۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است.

  وی با تاکید بر اینکه تردد مسافران باید در محورهای داخل شهر انجام شود، تصریح کرد: اکنون نزدیک به ۷۵ درصد ظرفیت هتل‌های استان قم اشغال شده در حالی که این آمار در استان‌های دیگر کمتر از ۶۰ درصد است.

  رضایی از فعالیت دو موزه در استان قم یاد کرد و گفت: شهروندان از ظرفیت‌های گردشگری استان اطلاع مطلوبی نداشته و مسافران نسبت به بازدید از موزه‌ها بی‌توجه هستند چراکه جلوه‌های زیارتی استان بسیار پررنگ است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon