+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل یخی که ۳۶۵ روز سال باز است

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  هتل یخی که ۳۶۵ روز سال باز است


  هتل یخی سوئد اخیرا پروژه ای تکمیل کرده که به آن اجازه می دهد تمام طول سال باز بماند.

 • هتل یخی سوئد اخیرا پروژه ای تکمیل کرده که به آن اجازه می دهد تمام طول سال باز بماند. این هتل در ۱۲۵ مایلی شمال قطب شمال قرار دارد و از سال ۱۹۸۹ به عنوان یک هتل فصلی کار می کند. این هتل تماما از برف و یخ ساخته شده و ۲۰ سوئیت مهمان، یک بار و گالری هنری دارد.

  در سال های گذشته، ساختار هتل در طول ماه های تابستان ذوب می شد، اما فناوری خنک کننده جدید اجازه می دهد مهمان ها در همه ۳۶۵ روز سال از این هتل منحصربفرد لذت ببرند. بخشی از هتل هنوز هم پس از فصل بهار ذوب می شود، اما بخش دائمی جدید دست نخورده باقی خواهد ماند. پانل های خورشیدی که امکان استفاده از نور روز تقریبا دائمی از ماه مه تا ژوئیه را فراهم می کنند و هم چنین بام سبز، دمای داخلی هتل را همیشه در کمتر از منفی پنج درجه سانتیگراد نگه می دارد. این دما لذت یخی دائمی را بدون توجه به فصل تضمین می کند.

  هتل یخی هم چنین دارای سونا، اتاق کوکتل و اتاق های گرم برای کسانی است که نیاز دارند از سرما فرار کنند. یک کلیسای یخی هم در بیرون هتل قرار دارد. مهمانان می توانند از بین اتاق های استاندارد، سوئیت های هنری و سوئیت های لوکس انتخاب کنند. سوئیت های هنری اتاق های موضوعی هستند که آثار هنری باشکوهی از مجسمه سازان یخی سراسر جهان دارند. اگر به دنبال ولخرجی هستید سوئیت های لوکس شامل حکاکی های یخی پیچیده، مناطق استراحت گرم، سونا و حمام اختصاصی هستند. تخت های یخی این هتل با تشک های ضخیم و پوست گوزن شمالی و کیسه خواب حرارتی شما را در طول شب گرم نگه می دارند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon