+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • علاقمندی هتل های زنجیره ای ماریوت برای حضور در ایران

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  علاقمندی هتل های زنجیره ای ماریوت برای حضور در ایران


  شرکت هتل های زنجیره ای ماریوت اعلام کرد «بسیار علاقمند» است تا بعد از مرتفع شدن موانع حقوقی وارد بازار ایران شود. سخنگوی این شرکت گفته تقاضای قابل توجهی برای هتل در ایران وجود دارد.

 • شرکت هتل های زنجیره ای ماریوت اعلام کرد «بسیار علاقمند» است تا بعد از مرتفع شدن موانع حقوقی وارد بازار ایران شود. سخنگوی این شرکت گفته تقاضای قابل توجهی برای هتل در ایران وجود دارد.
  آلکس کریاکیدیس، رئیس و مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای شرکت ماریتو گفت، ایران «بازاری قابل توجه» محسوب می شود که باید از نظر تقاضا برای هتل به آن پاسخ داد.
  وی افزود: «امروز، شرکت ماریوت اینترنشنال، که یک شرکت ثبت شده در آمریکاست از همکاری تجاری با ایران محروم است. بسته به اینکه چه اتفاقی در آینده رخ می دهد و چه توافقاتی بین دو کشور انجام می گیرد، اگر درها به صورت قانونی برای تجارت با ایران باز شود، ما بسیار علاقمند به پیگیری این فرصت هستیم.»
  با این اظهارات، شرکت ماریوت نیز به جمع تعداد کثیری از شرکت هایی اضافه می شود که در انتظار لغو تحریم های بیشتر علیه ایران هستند یا منتظرند تا ابتدا شرکت های دیگر وارد ایران شوند و آنها احساس بهتری نسبت به این بازار پیدا کنند.
  در اواخر ماه اکتبر، سخنگوی گروه هتل های زنجیره ای ویسروی هم گفته بود که این شرکت بازار ایران را رصد می کند، اما ترجیح می دهد ابتدا تجربه شرکت های دیگر در این بازار را مشاهده کند و بعدا در آنجا هتل دایر کند.
  این شرکت اعلام کرد، تا زمان فراهم شدن بستری حقوقی برای ورود ماریوت به ایران، شرکت قصد دارد روی جذب گردشگران ایرانی به هتل هایش در سایر کشورها متمرکز شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:




Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon