+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • انتقال ساکنان «مولوی» به هتل

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  انتقال ساکنان «مولوی» به هتل


  وقوع حادثه کارگاهی در بخشی از مسیر خط هفت مترو تهران به ایجاد شکاف، ناپایداری و فرونشست سطحی زمین در محدوده خیابان مولوی منجر شد.

 • به دنبال وقوع این حادثه ساکنان خیابان مولوی در محدوده حادثه برای در امان ماندن از ریزش‌های احتمالی بعدی در سه هتل اسکان یافتند.

  تفاوت این حادثه با سریال ریزش‌ها و فرونشست‌های قبلی زمین طی هفت ماه گذشته این است که برای نخستین بار شهرداری تهران بلافاصله بعد از حادثه که در ساعت ۹ صبح دیروز رخ داد، در اطلاعیه‌ای حادثه کارگاهی مترو را عامل ریزش معرفی کرد؛ این در حالی است که با گذشت ماه‌ها از حوادث قبلی، هنوز عامل نهایی فرونشست که مورد توافق شهرداری و دولت باشد، اعلام نشده است.

  در اطلاعیه شرکت مترو تهران علت حادثه ناپایداری در یکی از شمع‌های حائل شفت میانی هوارسان مترو در ایستگاه مربوطه به دلیل مجاورت با چند آب‌انبار قدیمی عنوان شده است که موجب بروز خسارات جزئی به چهار باب ساختمان مجاور شد.

  این ساختمان‌ها البته بدون اسکلت فلزی و فرسوده بوده‌اند. این حادثه که هیچ خسارت جانی نداشته است، موجب شد به منظور تامین امنیت شهروندان و نیز مرمت ساختمان‌های مجاور، ساکنان منازل مسکونی محدوده مذکور از سوی شهرداری تخلیه و به هتل منتقل شوند
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon