+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • طرح استانداردسازی تاسیسات و هتل‌های استان فارس سریع‌تر اجرا شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
  تعداد نظر :(#)

  طرح استانداردسازی تاسیسات و هتل‌های استان فارس سریع‌تر اجرا شود


  معاون سازمان میراث فرهنگی گفت: طرح استاندارسازی هتل‌ها و تاسیسات گردشگری استان فارس باید روند اجرایی سریع‌تری داشته باشد.

 • صنایع دستی و گردشگری فارس، مرتضی رحمانی موحد در نشست هم‌اندیشی فعالان بخش خصوصی گردشگری اظهار داشت: استانداردسازی تاسیسات و خدمات گردشگری حق‌الناس صنعت گردشگری است و هر چه سریع‌تر باید هتل‌های استان فارس در پروسه استانداردسازی قرار گیرند.

  وی افزود: هتل‌هایی که در فهرست استانداردسازی قرار گرفته‌اند و یا استاندارد شده‌اند نرخ پیشنهادی خود را به جامعه هتلداران استان ارائه دهند تا براساس دستورالعمل ابلاغی پس از تایید تشکل استانی و تصویب اداره کل استان اجرایی شود.

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه آموزش‌های تخصصی در حوزه گردشگری و صنعت هتلداری باید اجرایی‌تر شود گفت: آموزش نوعی سرمایه‌گذاری است و در حوزه گردشگری یک ضرورت به شمار می‌رود.

  تشکیل هسته‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در دانشگاه‌ها

  مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: هسته‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و قرارگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در نواحی بسیج دانشجویی تشکیل شود.

  داود گودرزی در دوره عرضی و توجیهی کادر نواحی بسیج دانشجوبی منطقه ۳ کشور که به میزبانی بسیج دانشجویی استان فارس در شیراز برگزار شد اظهار داشت: مسئولان و مدیران نواحی بسیج دانشجویی ارتباط و تعامل تشکیلاتی قوی با هم داشته باشند.

  مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور بیان کرد: برخی افراد و جریانات به دنبال ایجاد فضای دو قطبی در کشور به ویژه در دانشگاه‌ها و ۱۶ آذر امسال بودند اما بسیج دانشجویی در ۱۶ آذر پاسخ محکمی به آنها داد چرا که این تشکل دانشجویی برنامه‌های خوب و گسترده‌ای را به صورت کمی و کیفی برگزار کرد و موضع‌گیری‌های شایسته، انقلابی و به هنگام داشت.

  گودرزی با بیان اینکه ملت ایران از آمریکا متنفر است، به پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت در حلب اشاره و آن را بزرگ توصیف کرد و گفت: نتایج مذاکرات و تعامل با غرب از طرفی و ایستادگی و مقاومت از طرف دیگر مرور و بررسی شود.

  مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر تشکیل هسته‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و قرارگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در نواحی بسیج دانشجویی گفت: قرارگاه دانشجویی شهید زین‌الدین در نواحی، امور جنبشی، مطالبه‌گری و گفتمان‌سازی را دنبال کند.

  دوره عرضی و توجیهی کادر نواحی بسیج دانشجویی منطقه ۳ کشور برگزار شد

  اسماعیل قزل سفلی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در این دوره اظهار داشت: هماهنگی، هم‌گرایی کادر نواحی بسیج دانشجویی نسبت به ماموریت‌های تخصصی و هم‌فکری برای برطرف کردن موانع موجود در راستای اجرای ماموریت‌های تخصصی و ایجاد انسجام تشکیلاتی برای رسیدن به اهداف سازمانی در مسیر و اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از اهداف برگزاری دوره عرضی و توجیهی نواحی بسیج دانشجویی منطقه ۳ کشور است.

  وی با بیان اینکه مخاطبان این برنامه مسئولان نواحی، مدیران فرهنگی، تعلیم و تربیت، بررسی و تحلیل، علمی، جهادی، فضای مجازی، خواهران، تشکیلات و امور دانشگاه‌ها، طرح و برنامه و دبیران قرارگاه شهید زین‌الدین هستند بیان کرد: این نشست یک روزه شامل همایش تجمیعی و کمیسیون‌های تخصصی است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon