+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • پیشتازی امریکایی ها در میزبانی از پروژه های ساخت هتل در جهان

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  پیشتازی امریکایی ها در میزبانی از پروژه های ساخت هتل در جهان


  آخرین آمار پروژه های ساخت و ساز هتل در جهان، از پیشتازی شهرهای آمریکایی در میزبانی از بیش ترین پروژه های هتل خبر می دهد.

 • بر اساس آمار منتشر شده از سوی Lodging Econometrics (LE) که به وضعیت ساخت و سازهای هتل در جهان پرداخته است، شهر نیویورک با میزبانی از ۱۹۰ پروژه با ۳۱,۱۹۴ اتاق همچنان برترین شهر جهان از این حیث شناخته می شود و با به بهره برداری رسیدن برخی پروژه ها در شهرهای آسیایی که پیشتر در صدر این فهرست بودند حالا شهرهای امریکایی در رتبه های نخست دیده می شوند.
  در این گزارش، شهر هوستون در حالی در رتبه دوم دیده می شود که پیش تر پایتخت کره جنوبی در این رتبه قرار داشت. بنابرآمار منتشر شده، هوستون با ۱۶۹ پروژه و ۱۹,۸۸۵ اتاق بالاتر از سئول با ۱۵۹ هتل و ۳۱,۲۳۳ اتاق قرار دارد.

  در رده چهارم اما دالاس با ۱۳۱ پروژه که ۱۵,۸۱۹ اتاق را دربر می گیرد، ایستاده است و پس از آن نشویل (مرکز ایالت تنسی) با ۱۲۳ هتل و ۱۵,۷۴۳ اتاق در مکان پنجم دیده می شود تا در میان پنج شهر ابتدایی این فهرست تنها سئول نماینده آسیا باشد حال آنکه پیش تر چهار شهر از این تعداد، آسیایی بودند.

  در رتبه ششم این رده بندی جاکارتا - پایتخت اندونزی - ایستاده است که ۱۰۸ پروژه هتل و ۲۰,۸۸۵ اتاق هتل را در دست ساخت دارد و پس از آن دوبی با ۱۰۸ هتل و ۳۳,۰۵۳ اتاق و شانگهای با ۱۰۹ هتل و ۲۰,۸۸۵ اتاق در رتبه های بعدی قرار دارند.

  لازم به ذکر است که این رتبه بندی به معنای کاهش ساخت وسازهای هتل در شهرهایی که پیش تر در صدر بودند، نیست و با توجه به اینکه تعدادی از این پروژه ها به بهره برداری رسیده اند، گزارش فوق تنها بر اساس تعداد پروژه های در حال ساخت تنظیم شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon