+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • پیشنهاد سازمان برای حل مشکل هتل ها؛ فعالیت در قالب چند برند خاص!

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  پیشنهاد سازمان برای حل مشکل هتل ها؛ فعالیت در قالب چند برند خاص!


  در حالی که در تمام دنیا تعدد برندها و فعالیت هتل های مستقل در یک کشور امری عادی است، سازمان گردشگری برای حل مشکل هتل ها فعالیت آن ها در قالب چند هتل خاص را پیشنهاد می کند!

 • در هفته گذشته مهم ترین اخبار صنعت هتل کشورمان به صحبت های رد و بدل شده در نشست جامعه هتلداران کشور با رئیس سازمان میراث فرهنگی پیرامون مشکلات هتلداری اختصاص داشت که البته در بخشی از آن معاون گردشگری کشور پیشنهاد داد تا هتل ها برای رفع مشکلات خویش در قالب چند برند خاص فعالیت کنند
  رحمانی موحد در توجیه این پیشنهاد گفت: فعالیت هتل‌ها به این شکل امتیازات و منافع بیشتری را برای هتلداران به دنبال خواهد داشت. باید قبول کنیم که ذائقه مردم در انتخاب محل اقامت متنوع شده و ما باید با توجه به این مساله، اماکنی با کلاس‌های مختلف را در اختیار افراد قرار دهیم تا حق انتخاب داشته باشند.

  وی همچنین در پاسخ به اعتراضات مطرح شده از سوی هتلداران درباره فعالیت خانه های استیجاری، اظهار داشت: خانه‌های استیجاری مورد قبول سازمان میراث فرهنگی نیستند اما هتل‌ها می‌توانند بسته‌هایی با قیمت‌های رقابتی با سایر مراکز اقامتی در کشور ارائه کنند تا ظرفیت اشغال خود را افزایش دهند!

  در این نشست، جمشید حمزه زاده - رئیس جامعه هتلداران نیز درباره اهم مشکلات هتلداران گفت: نرخ بالای عوارضی که از هتل‌ها دریافت می‌شود و فعالیت مراکز اقامتی غیر معتبر از جمله مشکلات عمده هتلداران است.

  وی درباره فعالیت جامعه هتلداران کشور یادآور شد: ارتقای کیفیت هتل‌ها و بالا بردن ضریب اشتغال هتل‌ها ازجمله اقداماتی است که جامعه هتلداران در این راستا گام برمی‌دارد، استانداردسازی، ارتقای سطح خدمات و افزایش سطح علمی نیروی انسانی شاغل در هتل‌ها باید به‌طورجدی در دستور کار قرار گیرد. در همین راستا، آیین‌نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، درجه‌بندی و نرخ‌گذاری تأسیسات گردشگری، چراغ راه جامعه هتلداران است اما بازنگری و اعمال برخی ملاحظات در این آئین‌نامه، کمک بزرگی به حل مشکلات صنعت گردشگری می‌کند.

  دیگر خبر مهم هفته:

  هتل چهار ستاره کورد سقز گشایش یافت

  هتل ۴ ستاره کورد سقز با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان گشایش یافت. این هتل از سوی بخش خصوصی با سرمایه ای بالغ بر حدود ۷ میلیارد تومان هزینه در زمینی به مساحت هزار و ۲۵۰ متر و با زیربنای کلی بیش از ۴۶۰۰ متر مربع ساخته شده است. کاوه احمدی سرمایه گذار و مدیر هتل کورد سقز درباره این پروژه گفت: هتل کورد شامل دو بخش است که یکی در سه طبقه شامل استخر و تاسیسات است و بخش اصلی نیز در ۷ طبقه شامل دو طبقه اول لابی، رستوران و کافی شاپ، ۴ طبقه اتاق ها و طبقه آخر نیز سویت است.
  وی افزود: هتل دارای ۴۰ اتاق مجهز با تراس مخصوص، سالن کنفرانس ویژه، اتاق مذاکرات و جلسات، چندین رستوران و کافی شاپ، دو آسانسور، دو پارکینگ مجزا برای هتل و استخر با مساحت بیش از هزار ۲۰۰ متر، سوپرمارکت و.. است.

  گفته می شود با ساخت این هتل برای قریب به ۵۰ نفر ایجاد شغل شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon