+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • بازنشستگان مشمول تخفیف ۵۰ درصدی هتل های ایرانگردی و جهانگردی می شوند

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  تعداد نظر :(#)

  بازنشستگان مشمول تخفیف ۵۰ درصدی هتل های ایرانگردی و جهانگردی می شوند


  بنابر اعلام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، بازنشستگان دولت و تامین اجتماعی می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی برای رزرو هتل ها و مراکز اقامتی زیرپوشش این شرکت بهره مند شوند.

 • مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی با بیان اینکه سهامداران اصلی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی هستند اعلام داشت که تخفیف ۵۰ درصدی هتل ها و مراکز اقامتی زیرپوشش این شرکت شامل تمامی بازنشستگان دولت و تامین اجتماعی خواهد شد.

  مهرداد تاوَتلی با اعلام این که پذیرایی و غذای بازنشستگان و مستمری بگیران نیز مشمول تخفیف ۲۰ درصدی می شود و همچنین ایشان معاف از پرداخت حق سرویس ۱۵ درصدی می باشند، گفت: بدین منظور متقاضیان می توانند با ارائه کارت شناسایی و تماس با شماره تلفن ۴۲۶۴۳ برای ذخیره هتل از تسهیلات پیش بینی شده بهره مند شوند.

  وی با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما، تعداد هتل های این شرکت را ۶۴ هتل و مرکز اقامتی واقع در ۲۴ استان کشور برشمرد و اظهار امیدواری کرد تا ساخت ۵ هتل ۵ ستاره در شهرهای یاسوج، شیراز، اصفهان، رامسر و نوشهرتا سال ۹۸ به اتمام برسد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon