+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • کثیف ترین هتلهای جهان را بشناسید

  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
  تعداد نظر :(#)

  کثیف ترین هتلهای جهان را بشناسید


  تا به امروز درباره ی هتلهای زیادی سخن گفته ایم که بسیار زیبا و لوکس بوده اند که هیچ مسافری نخواهد بود که از رزرو آن هتلها ناراحت باشد و یا تمایلی به اقامت در آنها را نداشته باشد. اما اینکه فکر کنیم تمامی هتلهای در جهان از همین خصوصیات برخوردار هستند و همه چیز را بر وفق مراد مسافرا ترتیب میدهند، کاملا اشتباه است.

 • مسلما در همین شهرهای خودمان نیز هتلهایی وجود دارند که نه تنها لوکس نیستند بلکه اقامت در آنها اشتباه محض است چرا که بسیار کثیف و آلوده هستند. در سراسر دنیا نیز همین خبر است. در جای جای جهان هتلهایی وجود دارند که از نظر نظافت و پاکیزگی مورد تائید نیستند و هیچ مسافری تمایل به اقامت در آن را ندارد. در ادامه ی مطلب به معرفی بدترین هتلهای جهان خواهیم پرداخت.
  Town House Motel
  به این هتل که در نزدیکی محل تولد الویس پریسلی قرار گرفته است بروید، همه چیز به ظاهری خوب می آید، خرید، گلف ،ساندویچ و برخی میوه ها در دسترس هستند، اما چیزی که باعث نارضایتی مسافران شده بود، وجود یک گودال پر از خون در رو به روی در ورودی به اتاق ها بود.

  چیزی که سممکن است سبب شود شما هنگام خرید تور خارجی و سفر به آمریکا این هتل را انتخاب کنید، ساحلی بودن آن و ظاهری زرق و برقی است که به وسیله ی چراغ هایی تزئین شده است. اما مزیت این هتل تنها به همین نکات کوچک ختم میشود. با رزرو آن شما با اتاقهای بسیار کثیفی رو به رو خواهید شد که اقامت را برایتان تبدیل به کابوس میکند. به گفته ی تعدادی از مسافران که اقامت در این هتل را تجربه کرده بودند، در تخت هایشان تعدادی شیشه ی شکسته پیدا کرده بودند و بخش هایی از بدنشان را شکافته بود.

  این هتل در انگلستان قرار دارد که در مرکز شهر ساخته شده است، درست جایی که بسیاری از رستوران ها و مراکز خرید معروف لندن در این منطقه قرار گرفته اند. شاید این محل مشابه دلیلی باشد که برخی از مسافران این هتل را مناسب برای اقامت بدانند که سخت در اشتباهند. به گفته ی چند مسافری که در ای هتل اقامت کردند، تعدادی حشره ی سفید در اتاق ها وجود دارند که باعث ایجاد زخم های پوستی ناشی از نیش حشره شده بودندکه بسیار آزار دهنده بوده است. مسلما دوست ندارید که حین تعطیلات مرتبا در حال خاراندن خود باشید.
  The Golden Beach Hotel
  این هتل که در انگلیس قرار دارد چند نکته ی مثبت دارد که ممکن است مسافران به وسیله ی آنها برای اقامت در هتل وسوسه کند: ساحلی بودن و قرار گیری در ساحل جنوبی، پارکینگ رایگان، اتاق بازی کودکان، خدمات اینترنت وایرلس و فکس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
هتل کثیف


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon