+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل تله کابین معلق در الپ

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
  تعداد نظر :(#)

  هتل تله کابین معلق در الپ


  اگر هیجان را دوست دارید و انسان شجاعی هستید می توانید با یک شب اقامت در هتل تله کابین آلپ , لذت سپری کردن یک شب زیبا را در یک اتاق معلق در بین کوه های پر برف تجربه کنید.

 • تا به حال به این فکر کرده اید که یک شب را در یک اتاق معلق بگذرانید؟ اتاقی که در بین کوهایی پر از برف معلق است و با زمین فاصله زیادی دارد. فکر کردن به این موضوع هم برای بسیاری از مردم هولناک است اما عده ای از مردم هم هستند که به دنبال هیجان هستند و از این موضوع استقبال می کنند.هتل تله کابین

  در نزدیکی های کوه های "Sommet de la Saulire" در بخش فرانسوی آلپ تله کابینی قرار دارد که تبدیل به یک اتاق بسیار لوکس مخصوص دونفر و با قابلیت گسترش تا 4 نفر شده است و اگر خوش شانس باشید یک شب اجاره آن به شما می رسد.
  این اتاق برای اجاره به صورت قرعه کشی گذاشته شده است و پس از ثبت نام در سایت باید منتظر خروج اسمتان از آن باشید. پس از برنده شدن یک شام رایگان بسیار شیک با بهترین غذاها به شما داده می شود و سپس برای اقامت با اسنوموبیل به سمت اتاق خواهید رفت.

  افرادی که تا به حال شانس اجاره این تله کابین را داشته اند از ان به عنوان یکی از بهترین اتاق های دنیا یاد می کنند. منظره ای که صبح زود با آن روبرو خواهید شد کوه های الپ است که در اتفاع 2700 متری و به صورت معلق به آن نگاه می کنید.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
تله کابین معلق


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon