+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • برترین شهرهای جهان بر اساس تعداد اتاق های هتل در حال ساخت

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  برترین شهرهای جهان بر اساس تعداد اتاق های هتل در حال ساخت


  بر اساس آخرین آمار ساخت و سازهای هتل در شهرهای مختلف جهان، پنج شهر به عنوان برترین بازارهای این زمینه شناخته شدند که از این جمع، چهار شهر از قاره کهن قرار دارند.

 • بر اساس آمار اعلام شده از سوی Lodging Econometricsکه تعداد اتاق های هتل در حال ساخت ملاک رده بندی آن قرار گرفته، شهر نیویورک امریکا با 34 هزار و 788 اتاق که نتیجه 204 پروژه هتلی می باشند، برترین بازار ساخت و ساز هتل در جهان لقب گرفت.

  پس از این شهر، پایتخت کره جنوبی در رده دوم قرار دارد. سئول با برخورداری از 132 هتل در حال ساخت و 28 هزار و 223 اتاق برترین بازار آسیایی توسعه هتل نام گرفت.

  در مقام سوم اما دوبی ایستاده است که با 94 پروژه هتلی می تواند27 هزار و 194 اتاق را به ظرفیت اقامتی خود بیافزاید.

  چین هم گرچه محبوب ترین بازار ساخت وساز هتل شناخته می شود اما تنها شهر شانگهای توانست در جمع برترین شهرهای پر ساخت و ساز قرار گیرد. این شهر در آینده ای نزدیک با بهره برداری از 115 هتل به 23 هزار و 245 اتاق دست خواهد یافت.

  و سرانجام آنکه در رتبه پنجم، پایتخت اندونزی قرار دارد که در سال گذشته در جمع برترین بازارها قرار نداشت اما حالا 128 پروژه هتلی در حال ساخت دارد. با این تعداد هتل، تعداد اتاق های شهر جاکارتا 22 هزار و 463 باب افزایش پیدا خواهد کرد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
برترین هتلها


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon