+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • کوچکترین هتل دنیا

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
  تعداد نظر :(#)

  کوچکترین هتل دنیا


  در این قسمت با کوچکترین هتل دنیا به نام ا هاسل ( Eh’häusl ) آشنا می شویم.

  هتل ا هاسل کوچکترین هتل دنیا است، این هتل پنج ستاره می باشد و در اروپا، کشور آلمان و شهر آمبرگ قرار گرفته است. مساحت کوچکترین هتل دنیا ۵۳ متر مربع می باشد و یکی از محبوب ترین هتل های آمبرگ به حساب می آید.

  این هتل که با نام خانه ی عروسکی هم معروف است عرضی معادل ۲٫۵ متر دارد و در فضای باریک بین دو ساختمان بنا شده، ا هاسل می تواند هم زمان از دو میهمان پذیرایی کند.

 • نکته ی جالب توجه در رابطه با این هتل امکانات لوکس آن می باشد، ا هاسل قادر است تمامی امکاناتی که یک هتل پنج ستاره در اختیار میهمانانش قرار می دهد را ارائه دهد، از جمله ی این امکانات رفاهی می توان به تخت خواب بسیار راحت، سیستم تهویه هوای مناسب، سرویس بهداشتی و حمام مدرن، مبلمان و دکوراسیون جذاب و تلویزیون صفحه مسطح اشاره نمود.

  یک شب اقامت در کوچک ترین هتل دنیا ۲۴۰ یورو چیزی معادل ۸۳۰ هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت و اگر قصد اقامت در آن را دارید باید از چند ماه قبل برای رزرو اتاق اقدام نمایید.

  تاریخچه ی ساخت کوچکترین هتل دنیا به سال ۱۷۲۸ میلادی باز می گردد، در آن زمان قانونی در آلمان تصویب شد که تنها زوج هایی که مسکن دارند می توانند ازدواج کنند به همین دلیل تاجری این بنا را میان دو ساختمان ساخت تا زوج هایی که از نظر مالی توان کمی دارند بتوانند به صورت موقت در آن زندگی کنند تا خانه ای بزرگ تر بخرند، وی همین کار را هم کرد و زوج های متعددی هم در این خانه اقامت کردند، این موضوع آن قدر ادامه داشت که این خانه به نام خانه ی عروسی ( Wedding House ) معروف شد و بعد ها بازسازی و تبدیل به هتل ا هاسل گشت.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
کوچکترین هتل دنیا


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon