+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • جالب ترین ترانسفرهای هتل در دنیا

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
  تعداد نظر :(#)

  جالب ترین ترانسفرهای هتل در دنیا


  به راستی فکر می کنید هیجان انگیزترین راه رسیدن به هتل چگونه است ؟ در فهرست زیر نگاهی داشته ایم به چند مورد از هیجان انگیز ترین شیوه های رسیدن به هتل .

 • عمان،هتل Six Senses Zighy Bay

  اگر قایق های با موتور جت و یا جیپ سواری از میان کوه ها و صحراها ، به نظر شما به اندازه کافی جذاب نیستند ، شما می توانید یک ورود دراماتیک از ارتفاع ۲۰۰۰ فوتی با یک پالاگلایدر داشته باشید
  مالدیو،جزیره Dhoni

  می خواهید به یک جزیره خصوصی بروید ، می توانید با یک پرواز ۲۵ دقیقه ای از پایتخت مالدیو به آنجا برسید و یا یک دریانوردی ۵ ساعته با کشتی های چوبی سنتی به اسم Dhoni را تجربه کنید ! انتخاب با شماست.
  هنگ کنگ ، هتل Peninsula

  این هتل تنها هتل هنگ کنگ با باند مخصوص هلیکوپتر است و مهمانان می توانند از فرودگاه هنگ کنگ تا هتل را با هلیکوپتر برند Aerospatiale تفریح کنند .
  انگلستان ، هتل Burgh Island

  با این تراکتور دریایی هیدرولیک می توانید در مسیر گذرگاهی که با جذر و مد دریا شکل می گیرد به هتل برسید . این هتل به سبک Art Deco طراحی شده است و در سواحل Devon جنوبی با فاصله چند دقیقه ای از جذر و مد کامل دریا قرار گرفته است.
  دوبی ، هتل Jumeirah Burj Al Arab

  بازدید کنندگان می توانند در امتداد خلیج زیبای فارس با هر نوع خودرو لوکسی که درخواست کنند به هتل برسند ( بعضی ها علاقه مند به BMW سری ۷ هستند و بعضی دیگر Rolls Royse Phantom را ترجیح می دهند )
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
ترانسفرهای جالب هتلها


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon