+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ربات های هتل "ملک داوود" از دونالد ترامپ محافظت می کنند

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  ربات های هتل "ملک داوود" از دونالد ترامپ محافظت می کنند


  شبکه تلویزیونی ان بی سی گزارش هایی از برخی اقدامات برای حمایت از جان دونالد #ترامپ در هتل «ملک داوود» خبر داد.  در زمانی که هتل "ملک داوود" قدس برای میزبانی از رئیس جمهوری آمریکا در جریان سفرش به اسرائیل آماده شده است شبکه تلویزیونی ان بی سی گزارش هایی از برخی اقدامات برای حمایت از جان وی خبر داد.

 • شیلدون ریتز، مدیر اجرایی هتل ملک داوود تصریح کرد، اتاق ویژه ای مجهز به سیستم تهویه مستقل برای اقامت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تعبیه شده به طوری که جان او را از هر گونه حمله احتمالی با استفاده از گازهای سمی در امان نگه می دارد.

  این مدیر افزود: این اتاق ها قیمت شان به شبی 5700 دلار می رسد که در برابر انفجار با بمب های آتش زا و نارنجک ایمن هستند.

  ریتز همچنین خاطرنشان کرد: محافظان ترامپ مجهز به سپرهایی با شیشه های ضد گلوله و ضد خمپاره های کوچک هستند و آن ها خارج از پنجره های اتاق رئیس جمهور قرار خواهند گرفت. اتاق های مخصوص رئیس جمهوری آمریکا دست نخورده باقی خواهند ماند و کسانی که در هتل اقامت دارند حتی در برابر انفجار هتل، کاملا در امان خواهند ماند.

  این شبکه همچنین گزارش داد که تعدادی اتوبوس در مسیر هتل مستقر خواهند شد تا مانع وقوع حملات با استفاده از خودروهای بمب گذاری شده شوند. همچنین دوربین های مداربسته و ربات های ویژه برای تشخیص و شناسایی بمب های انفجاری در لوله های سرویس بهداشتی در زیر ساختمان و نیز در خیابان ها قرار داده شده اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رباتهای ملک داوود


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon