+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
کشتی تفریحی صدام حسین که به هتل تبدیل شده است
کشتی تفریحی صدام حسین که به هتل تبدیل شده است

قایق تفریحی لوکس صدام حسین که هیچ‌گاه به آن پا نگذاشته، به هتلی برای ملوانانی که به بصره می‌آیند، تبدیل شده است. تخت‌خوابی بزرگ و پرده‌هایی از جنس ابریشم که کنار زده شده‌اند و در کنار این‌ها، حمامی با حاشیه‌های طلایی که یک صندلی اصلاح در آن قرار دارد.


۱۳۹۷/۰۳/۰۵
۲۱
۰

  آشنایی با ۷ هتل لوکس و مجلل ایران
آشنایی با ۷ هتل لوکس و مجلل ایران

هتل های لوکس و چندستاره هر کشوری می تواند جذب کننده توریست ها باشد، گاهی زیبایی هتل ها خود نیز به عنوان یک جاذبه گردشگری به حساب می آیند.


۱۳۹۷/۰۲/۲۹
۳۳
۰

معرفی هتل ۵ ستاره فیرمونت در باکو
معرفی هتل ۵ ستاره فیرمونت در باکو

شهر تاریخی باکو، میزبان هتلی است که به سبب شکل ظاهری و جذابیتش از نمادهای شهر باکو و آذربایجان به شمار می رود. هتل فرمونت که درمحل برج‌های Flame Tower قرار دارد، از هتل‌های لوکس و ۵ستاره شهر باکو به شمار می‌رود.


۱۳۹۷/۰۱/۲۲
۳۹
۰

هتل مارینای سنگاپور
هتل مارینای سنگاپور

هتل مارینای سنگاپور با نام کامل Marina Bay Sands در کشور زیبای مالزی که در سال ۲۰۱۰ افتتاح گردیده یکی از خاص ترین و شگفت انگیز ترین هتل های پنج ستاره جهان به شمار می رود که مسافرین زیادی را در هر فصلی از سال از تمام نقاط دنیا پذیرا می باشد .


۱۳۹۷/۰۱/۱۹
۵۰
۰

زیباترین هتلهای فرانسه
زیباترین هتلهای فرانسه

فرانسه پر از ساختمان هایی با معماری جذاب و جاذبه های زیبا و حیرت انگیز است، اگر قصد سفر به فرانسه را دارید حتما در شهرهای پاریس، انسی و آنتیب توقف کنید و از گشت و گذار در این شهرها لذت ببرید.


۱۳۹۷/۰۱/۱۸
۴۶
۰

اقامت در هتل فضایی
اقامت در هتل فضایی

یک استارت آپ قصد دارد هتلی در فضا بسازد و از سال ۲۰۲۲ پذیرش مهمان را آغاز کند. هزینه سفری ۱۲ روزه به این هتل از ۹.۵ میلیون دلار آغاز می شود.


۱۳۹۷/۰۱/۱۸
۴۴
۰

زیباترین هتل‌های آلمان برای اقامت
زیباترین هتل‌های آلمان برای اقامت

آلمان به عنوان بزرگترین کشور در اروپای مرکزی دیدنی های بسیاری برای ارائه به مسافران دارد. اگر شما بخواهید به دریاچه ای آرامش بخش سر بزنید، کوه های آلپ را اکتشاف کنید یا اینکه در شهری قرون وسطایی در زمان به عقب برگردید، آلمان تمام این ها را دارد.


۱۳۹۶/۱۲/۲۱
۱۰۱
۰

  • Share this article on the social networks

  • Your Name:

    Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon