+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • هتل های بهشت حیوانات خانگی هر روز لوکس تر از دیروز

  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱
  تعداد نظر :(#)

  هتل های بهشت حیوانات خانگی هر روز لوکس تر از دیروز


  همزمان با ساخت هتل های لوکس و مدرن برای مسافران، دنیای هتل های حیوانات خانگی هم بزودی شاهد گشایش هتلی مجلل و ویژه خواهد بود.

 • استخر هتل بهشت حیوانات خانگی تگزاس

  بازار اخبار و تجهیزات هتل: پس از تجربه موفق هتل هایی که میزبان حیوانات خانگی هستند هر بار طرح ساخت هتل هایی اینچنینی مدرن تر و مجهزتر ارائه می گردد که در همین راه، Orlando Pet Paradise در نزدیکی فرودگاه بین المللی اورلاندو کمتر از سه ماه دیگر گشایش خواهد یافت.

  این هتل که از زنجیره هتل های Pet Paradise یا بهشت حیوانات خانگی به حساب می آید در زمینی به مساحت ۱۶۷۲ متر مربع در حال تکمیل است تا بتواند موجبات راحتی و آسایش مسافران این ایالت را فراهم کند.

  برای همین منظور، دارای ۱۲۵ سوئیت ویژه سگ ها و ۲۵ اتاق ویژه گربه ها می باشد که البته قرار است بزودی استخری سرپوشیده نیز برای ایشان فراهم گردد. همچنین سالنی هم به عنوان سالن استقرار موقت پیش بینی شده است تا اگر مسافری برای رسیدن به پرواز خود عجله داشت بتواند به راحتی حیوان خود را آنجا به مسوولان بسپارد تا ترتیب اسکان آن داده شود.

  هتل "بهشت حیوانات خانگی" فرودگاه اورلاندو دهمین هتل با این کاربری در فلوریداست تا مجموع هتل های گروه را به ۲۱ هتل برساند. پیش از این علاوه بر فلوریدا، ایالت های تگزاس، کارولینای شمالی، آریزونا، جورجیا و لوئیزانا میزبان هتل های حیوانات بودند که در مجموع ۴۰۰ پرسنل را شامل می شوند.

  این هتل علاوه بر اقامت لوکسی که برای حیوانات به همراه تسهیلاتی همچون سرویس ۲۴ ساعته دامپزشکی و مربیان حرفه ای در نظر می گیرد سالنی با مانیتور بزرگ را هم برای صاحبان این حیوانات تدارک دیده تا بتوانند در کمال آرامش نظاره گر رفتار حیوانات خویش باشند.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon