+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • ادامه فعالیت "کریس رونالدو" در هتلداری

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  ادامه فعالیت "کریس رونالدو" در هتلداری


  وق ستاره این روزهای فوتبال جهان که طی روزهای گذشته موفق به کسب مقام قهرمانی رقابت‌های "یورو ۲۰۱۶" به همراه تیم ملی کشورش نیز شده است، اخیرا با خرید چند هتل در شهرهای مختلف اروپا به صورت رسمی و گسترده‌ای پای در صنعت هتلداری گذاشته است.

 • هتل فونچال

  رونالدو ستاره رئال‌مادريد، همكاری‌‌اش در زمينه هتلداری را با گروه "پستانا" شروع كرده و به سرعت رو به جلو می‌رود. هتل پستانا CR۷ فونچال، اولين شعبه از هتل‌هايی است كه قرار است با نام اين مهاجم پرتغالی در سراسر دنيا شروع به كار كند و شعبه‌های بعدی اين هتل هم در شهرهای ليسبون، مادريد و نيويورک خواهد بود. هتل فونچال در مركز ميدان دريا در شهر فونچال احداث شده و در نزديكی اين مجموعه، مجسمه برنزی كريس و موزه او هم قرار دارد.


  امكانات هتل كريس رونالدو

  اين هتل ويژگی خاصی دارد و در آن از استايل هنر معاصر استفاده شده است. ضمن اينكه تمام امكانات براي اينكه مهمانان اين هتل از لحاظ تكنولوژی احساس راحتی كنند هم در نظر گرفته شده است. اين هتل به سيستم "سوشيال مديا موبايل" متصل است و با اتصال به يک شبكه فوق‌‌‌العاده قوی وای فای، مهمانان را از اين لحاظ بی‌نياز می‌كند. ضمن اينكه استفاده از اينترنت در تمام مدت حضور آنها در اين هتل، داخل و خارج از اين هتل رايگان است.
  همچین اين هتل ۴۸ اتاق دارد و مجهز به يک سوئيت ويژه به اسم CR۷ است‌‌، استخری روی سقف اين هتل تعبيه شده و تراس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند كه مناظر زيباي شهر فونچال و البته دريا به خوبی ديده شود.

  البته ظاهراً بهترين منظره شهر برای بخش رستوران و كافه اين هتل در نظر گرفته شده كه می‌توان مجموعه بی‌نظيری از منظره‌های مختلف را در آنجا ديد. جالب اينجاست كه نامی كه برای اين بخش در نظر گرفته شده، اصطلاحی فوتبالي به نام «آفسايد» است. البته كريس برای هتلش فراموش نكرده كه سالن ورزشی مجزا و سونای فوق‌‌‌العاده‌ای هم در نظر بگيرد.

  با اين حال موردی كه همچنان درباره هتل‌ها در اولويت است، قيمت يک شب اقامت در هتل است‌‌؛ اين قيمت برای هتل CR۷ فونچال از شبی ۱۸۰ يورو، معادل تقريبی ۷۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. طبيعی است كه اين قيمت كف قيمت اتاق‌های هتل رونالدو در فونچال است چون قيمت عمده اتاق‌های اين هتل برای هر شب ۲۲۵ يورو برآورد شده است و تا ۴۰۰ يورو هم بالا می‌رود.
  هتل ليسبون رونالدو

  نكته مهم ديگر درباره گروه هتلداری كه رونالدو با آنها همكاری می‌كند، راه‌اندازی زودتر از موعد هتل ليسبون كريس رونالدو است‌‌؛ از قبل عنوان شده بود كه هتل‌های رونالدو در ليسبون در پاييز افتتاح می‌شود ولی اين هتل‌ها زودتر از موعد آماده شده و از همين حالا اين امكان وجود دارد كه اتاق‌های اين هتل مجلل هم رزرو شود.

  هتل رونالدو در مركز شهر ليسبون واقع شده و به همان امكانات هتل فونچال رونالدو مجهز است با اين تفاوت كه تقريباً دوبرابر آن هتل اتاق دارد‌‌؛ هتل ليسبون ۸۲ اتاق به علاوه يک سوئيت مجهز دارد.

  اگر چه در صفحه اصلی معرفی اين هتل قيمتی برای اتاق‌ها عنوان نشده ولی اگر كسی بخواهد اتاقی رزرو كند، مشخص می‌شود كه كف قيمت اين اتاق‌ها برای يک شب ۲۵۰ يورو است و تا ۴۲۰ يورو هم می‌رسد. البته جالب اينجاست كه قيمت سوئيت CR۷ برای اين هتل ۱۲۵۰ يورو در نظر گرفته شده‌‌؛ به عبارت ساده‌تر اگر كسی بخواهد سوئيت هتل رونالدو در ليسبون را اجاره كند، بايد شبی ۵ ميليون تومان كنار بگذارد.


  راه‌اندازی هتل در نيويورک و مادريد

  در همين راستا گروه هتلداری كريس رونالدو وعده داده‌اند كه شعبه‌های ديگر اين هتل نیز به زودی در دو شهر بزرگ ديگر افتتاح می‌شود‌‌؛ اولی شهر مادريد اسپانياست كه كريس با توجه به محبوبيتی كه در اين شهر دارد، توانسته به خوبی موقعيت‌يابی كند. شهر دوم البته خارج از اروپاست و اين بار نيويورک در آمريكا، يكی ديگر از جاهايی است كه هتل رونالدو در آن افتتاح خواهد شد.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزروهتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon