+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • کاهش شدید رزرو گروه هتل‌های "دونالد ترامپ"

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  کاهش شدید رزرو گروه هتل‌های "دونالد ترامپ"


  سخنان جنجالی نامزد نهایی حزب جمهوری‌خواه آمریکا در رابطه با موضوع ممنوعیت سفر و اقامت مسلمانان به این کشور، باعث شده تا میزان رزرو در هتل‌های تحت مالکیت این سیاستمدار به طرز چشمگیری کاهش یابد.

 • رزو اتاق در هتل‌های متعلق به "دونالد ترامپ" به میزان چشمگیری کاهش یافته است. ترامپ در بیشتر سخنرانی‌ها و اظهارات خود سخنان تحریک آمیزی درباره موضوعات مختلف از جمله ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا زده است.

  طبق آمار منتشر شده از سوی Priceonomics Data Studio رزرو اتاق در هتل‌های متعلق به دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهور تندروی آمریکا در سال ۲۰۱۶ به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

  این بررسی‌ها که براساس مقایسه رزروها درسه ماه نخست سال جاری با سه ماه نخست سال ۲۰۱۵ صورت گرفته حاکی از آن است که گروه هتل‌های ترامپ در حدود ۵۹ درصد در ثبت نام‌های امسال کاهش داشته است. این رقم در هتل "ترامپ سوهو" واقع درنیویورک به ۷۴ درصد کاهش نیز رسیده است. هتل بین‌المللی ترامپ در لاس وگاس نیز شاهد ۷۱ درصد کاهش بوده و برج و هتل بین‌المللی ترامپ در تورنتو نیز با ۴۷ درصد سقوط مواجه شده است.

  این درحالیست که گزارش‌ها خبر از افزایش کلی در شمار رزرو در هتل‌های بین‌المللی از آغاز سال ۲۰۱۶ می‌دهند.

  این گزارش اظهارات ترامپ را در کمپین انتخاباتی‌اش برای ریاست جمهوری آمریکا در این زمینه بسیاری موثر می‌داند. ترامپ در بیشتر سخنرانی‌ها و اظهارات خود سخنان تحریک آمیزی درباره موضوعات مختلف از جمله ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا زده است. هرچند که این اظهارات از سوی برخی مسلمانان عمدتاً مسخره و خنده‌دار تلقی شده است.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزروهتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon