+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • مصادره ۲ هتل در لرستان توسط بانک به دلیل مشکلات مالی

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲
  تعداد نظر :(#)

  مصادره ۲ هتل در لرستان توسط بانک به دلیل مشکلات مالی


  مدیر‌کل گردشگری استان لرستان از مصادره ۲ هتل در شهرهای خرم‌آباد و الیگودرز توسط بانک‌های ملت و صادرات به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در پرداخت اقساط، خبر داد.

 • مدیر‌کل گردشگری استان لرستان، در جلسه ستاد احیای ظرفیت‌های راکد استان لرستان در خصوص چهار طرح و پروژه مشکل‌دار مربوطه اظهار داشت: از این چهار پروژه تنها دو طرح تحت تملک بانک قرار دارند و مابقی به طور کامل رها شده‌اند.

  "غلامرضا سلیمانی" با بیان اینکه دو هتل در شهرهای خرم‌آباد و الیگودرز توسط بانک‌های ملت و صادرات مصادره شده‌اند، افزود: دو طرحی که رها شده‌اند برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها مراجعه کرده‌اند، ولی تاکنون موفق به اخذ تسهیلات نشده‌اند.

  در ادامه این جلسه معاون بانک ملت لرستان گفت: هتلی که در شهرستان خرم‌آباد مصادره شده است، دارای ارزش ریالی ۱۱ میلیارد تومان است.

  وی بیان کرد: طی رایزنی‌های صورت گرفته سازمان تامین اجتماعی استان خواهان خرید این هتل بوده است که متاسفانه اکنون پشیمان شده است.

  سلیمانی درخصوص هتل مصادره شده در الیگودرز گفت: صاحب هتل خواهان راه‌اندازی دوباره آن است اما قادر به پرداخت اقساط زیاد بانک صادرات نیست.

  استاندار لرستان به بانک‌های صادرات و ملت ۴۵ روز مهلت داد تا جهت تعیین تکلیف این دو هتل که تحت تملک آن‌ها قرار گرفته است، اقدام کنند.

  هوشنگ بازوند تاکید کرد که در صورت تعیین تکلیف نشدن تا زمان مقرر از بانک‌های مربوطه شکایت می‌شود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon