+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • درآمد ۶۰۰ میلیون یورویی هتل های برلین از میزبانی پناهجویان!

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
  تعداد نظر :(#)

  درآمد ۶۰۰ میلیون یورویی هتل های برلین از میزبانی پناهجویان!


  دولت آلمان قصد دارد برای اقامت پناهجویان دست به دامان هتل های پایتخت شود و برای آن تا ۶۰۰ میلیون یورو هزینه کند.

 • کمبود جا و تسهیلات برای اقامت پناهجویان در آلمان، مجلس برلین را وادار به ارائه طرحی کرده است که بر اساس آن برخی هتل های شهری و خارج شهری پایتخت مسوول اسکان و خوراک پناهجویان خواهند شد؛ طرحی که نه تنها هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون یورو روی دست دولت می گذارد بلکه آتش مخالفت ها با سیاست های مهمان نوازانه مرکل را هم تندتر می کند.

  به گزارش روزنامه فرانکفورت آلگماین، در این طرح که در درازمدت تا ۱۰ هزار تخت را شامل خواهد شد، دولت برای هر شب اقامت هر پناهجو تا ۵۰ یورو به هتل پرداخت می کند که در سال معادل ۱۸۰۰۰ یورو برای اقامت های all inclusive خواهد شد.

  بر همین اساس، شرکت انگلیسی هتل های GCH یا Grand City Hotels که دفتر مرکزی آن در لندن است و هتل هایی را در آلمان دارد طرحی مبنی بر آمادگی ۲۲ هتل از جمله هتل هایی با برند Holiday Inn و Wyndham برای شروع این طرح به مجلس آلمان پیشنهاد داده است.

  اما در سوی دیگر مخالفان سیاست های اینچنینی دولت مرکل با انتقاد شدید از این طرح اعتقاد دارند که اجرای آن و پرداخت ۱۸ هزار یورو در سال برای هر پناهجو در هتل های برلین سواستفاده آشکار از حقوق مالیات دهندگان کشور است.

 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon