+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • واگذاری پروژه "هتل ورزش" یاسوج به بخش خصوصی

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  واگذاری پروژه "هتل ورزش" یاسوج به بخش خصوصی


  مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر‌احمد از واگذاری ۲ پروژه هتل ورزش یاسوج و پیست اسکی دنا به بخش خصوصی خبر داد.

 • مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر‌احمد از واگذاری ۲ پروژه هتل ورزش یاسوج و پیست اسکی دنا به بخش خصوصی خبر داد.

  بر اساس این گزارش، جهانبخش ایزدپور در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه توجیه فنی و اقتصادی برای واگذاری پیست اسکی دنا و هتل ورزش یاسوج در مرحله نخست انجام شد، اظهار داشت: با وجود اعتبارات کنونی نمی‌توانیم این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.

  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژه پیست اسکی دنا هتل ورزش شهر یاسوج قابلیت واگذاری به بخش خوصی را دارند.

  وی با اشاره به اینکه این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصدی دارد و ۱ و نیم میلیارد تومان تاکنون برای تکمیل آن هزینه شده است، عنوان کرد: ۲ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اعتبار نیاز است.

  ایزدپور همچنین با اشاره به اینکه پیست اسکی دنا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای آن هزینه شده است، تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه ۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

  وی با بیان اینکه تاکید استاندار بر روی سرمایه‌گذار بومی بوده است، عنوان کرد: مطالعه طرح هتل ورزشی یاسوج انجام شد و اکنون این طرح دو نفر متقاضی سرمایه‌گذاری دارد.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزروهتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon