+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • فهرست اشیای محبوب میهمانان هتل‌ها

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۷
  تعداد نظر :(#)

  فهرست اشیای محبوب میهمانان هتل‌ها


  بر اساس گزارش منتشر شده توسط یک وب‌سایت گردشگری به نام Wellness Heaven Hotel Guide، حوله و ربدوشامبر در میان اشیائی که مهمانان هتل به عنوان یادگاری به سرقت می‌برند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند.

 • در ادامه فهرست ۱۵ کالایی که در هتل‌ها بیشترین سرقت را شامل می‌شوند به ترتیب معرفی شده است.
  بر اساس یک پژوهش جدید که توسط یکی از وب‌سایت‌های گردشگری (Wellness Heaven Hotel Guide) انجام شده نشان می‌دهد، پرطرفدارترین شیئی که مهمانان هتل به بردن آن به عنوان یادگاری علاقه دارند، حوله است؛ ۷۹ درصد از اشیائی که توسط مسافران از هتل به سرقت می‌روند شامل حوله می‌شود.
  وقتی حوله به عنوان یادگاری کافی نباشد، کار به بردن ربدوشامبر می‌رسد. در فهرست پرطرفدارترین اشیای دزدیده‌شده از هتل ربدوشامبر با ۳ / ۶۵ درصد، مکان دوم را به خود اختصاص داده است.

  کسی که ربدوشامبر هتل را در چمدانش جای می‌دهد، طبیعتا وقتی به خانه رسید برای آویختن آن به چوب‌لباسی احتیاج دارد. برای همین گروهی از مهمانان به بردن چوب‌لباسی هم علاقه خاصی دارند. در پرسش از ۹۳۷ هتل مشخص شده که چوب‌لباسی ( ۳ / ۵۰ درصد ) در مکان سوم پرطرفدارترین اشیائی است که از هتل به سرقت می‌رود.
  برخی از مهمانان تنها به بردن خودکاری که روی میز تحریر اتاق‌شان وجود دارد، رضایت می‌دهند. ۵ / ۳۸ درصد از اشیای سرقت شده از هتل‌ها را خودکار تشکیل می‌دهد.

  شاید قاشق و چنگال نقره‌ای که از مادربزرگ به ارث رسیده، بسیار زیباتر باشد، اما ظاهرا برای برخی از مسافران هیچ‌چیز جای قاشق و چنگال هتل را نمی‌گیرد. بعد از خودکار، قاشق و چنگال پرطرفدارترین شیئی است که مسافران در چمدان خود جای داده و به خانه می‌برند.

  حال نوبت به لوازم بهداشتی می‌رسد که در حمام اتاق قرار داده شده‌اند. شامپو، نرم‌کننده، خمیردندان یا گوش‌ پاک‌کن، بسته به اینکه مسئولان هتل تا چه اندازه در آراستن حمام دست و دلباز بوده‌اند، از جمله اشیائی است که مسافران به بردن آنها علاقه زیادی دارند. ۱ / ۳۲ درصد اشیای به سرقت رفته از هتل را لوازم بهداشتی تشکیل می‌دهند.

  باتری‌‌هایی که در دستگاه‌های الکترونیکی قرار داده‌ شده‌اند، مثلا کنترل تلویزیون یا سیستم پخش صوتی هم از چشم برخی مسافران دور نمی‌ماند. باتری در خانه همیشه به کار می‌آید و برای صرفه‌جویی در خرید آن این گروه از مسافران ترجیح می‌دهند گوشه‌ای کوچک از چمدان خود را به باتری‌های یادگاری اختصاص بدهند.

  شماری از مسافران ابایی ندارند که اشیائی بزرگتر از باتری یا حوله را از هتل به سرقت ببرند. شاید مدتی است که تابلوی آویخته شده در اتاق نشیمن‌ خانه، دل مسافر را زده باشد و برای همین به محض اقامت در هتل، تابلوی تزئینی که به دیوار زده شده به عنوان گزینه‌‌ای مناسب برای جایگزین کردن آن با تابلوی خانه مطرح شود. ۶ / ۱۷ درصد از اشیائی که از هتل‌ها به سرقت می‌روند آثار تزئینی و هنری موجود در اتاق‌هاست.

  احتمال اینکه در مسیر برگشت هوا سرد شود و نیاز مبرمی به پتو باشد، برخی مسافران را بر آن می‌دارد که به هنگام بستن چمدان‌هایشان، پتوی اتاق را نیز هر چند به زور، در ساک خود جای دهند. آمار نشان می‌دهد که ۹ / ۱۴ درصد از اشیای به سرقت رفته پتو هستند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon