+۹۸-۵۱-۳۸۴۰۱۳۳۵
 • اعراب ناراضی‌ترین مشتریان هتل‌ها

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۸
  تعداد نظر :(#)

  اعراب ناراضی‌ترین مشتریان هتل‌ها


  نتایج به دست آمده از یک تحقیق علمی در رابطه با میزان رضایت مشتریان از خدمات هتل‌ها در کشورهای مختلف نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان در کشورهای عربی مانند امارات، قطر و عمان، پایین‌ترین رتبه را از این نظر برخوردارند.

 • این بررسی‌ها که توسط یک آژانس مسافرتی آنلاین به نام «آگودا »درجولای سال گذشته صورت گرفته با این هدف انجام شده که مشخص شود میزان رضایت کدام ملیت‌ها از میانگین نرخ رضایت از هتل‌ها بالاتر و کدامیک کمتر از سطح میانگین رضایت بوده است.
  این بررسی‌ها نشان داده است که مسافران روس که دراین بررسی‌ها شرکت کرده‌اند تمایل به ارائه بالاترین نمره برای رضایت از خدمات هتل‌ها داشته اند. میزان رضایت روس‌ها از هتل‌ها نسبت به همه ملیت‌ها بالاترین میزان رضایت بوده که ۰.۵۶ درصد بالاتر از میانگین جهانی است. دراین نظرسنجی بیش از ۸ نفر از هر ۱۰ نفر که مورد پرسش قرار گرفته‌اند از خدمات هتلداری درهتل‌هایی که اقامت داشتند، ابراز رضایت کرده‌اند.

  پس از روس‌ها، گردشگران و مسافران مصری، سپس ایرلندی‌ها و لهستانی‌ها دراین جدول بالاترین میزان رضایت را از هتل‌های مورد اقامت خود ابراز کرده‌اند.

  مسافران چینی نیز دراین جدول، از جمله مسافران سخاوتمند و آسان گیر بوده‌اند و مسافران امریکایی و بریتانایی و سپس استرالیایی‌ها در ردیف‌های بعدی جای داشته‌اند.

  در سوی دیگر این جدول مسافران اماراتی با ۰.۳۲ امتیاز به هتل‌های محل اقامت خود کمتر از میانگین رضایت جهانی قرار دارند. ژاپنی‌ها، عمان، هند و قطر نیز درمیان مشتریانی هستند که رضایت کمتری داشته‌اند.

  جان براون، مدیر دفترعملیاتی موسسه آگودا معتقد است: مسافران از کشورهای مختلف تمایل دارند که استانداردهای مختلفی را در امیتاز دهی مد نظرقرار دهند. این استانداردها بسته به الگوهای سفر، قدرت مالی درپرداخت هزینه‌ها و علایق و نیز بی علاقه‌گی‌های کلی و سلیقه عمومی‌شان با هم متفاوت است. مشتریان ما اغلب از سراسر جهان درامتیاز دهی و نظرسنجی ما شرکت می‌کنند که بازتاب میانگین رضایت مشتریان از سراسر جهان است.

  مسافران از کشورهای کانادا، افریقای جنوبی و تایوان نیز نزدیک‌ترین نمرات را به میانگین جهانی شاخص رضایتمندی از خدمات هتلداری درسطح جهان به هتل های محل اقامت خود داده‌اند.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:
Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی
رزرو هتل


Copyright @ 2011 SeeBarg Hotel.All Rights Reserved
طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon